Aanmelden

Kunst aan de keukentafel

Fotograaf: Ronald Falke

Cultuur voordat ouderen ter den wijk

 Actief iets aan kunst plusteken cultuur exporteren is voordat ouderen ene kerks uitlaatklep, vermindert den verlatenheid plusteken is ene ontspannen tijdsbesteding. Culturele instellingen plusteken cultuurprofessionals hebben honderden activiteiten ontwikkeld, gestructureerd op verschillende groepen ouderen. Van ouderen ter zorginstellingen totdat actieve, zelfstandige senioren. Maar hoe bereik jij nu den menigte diegene steeds groter wordt: den kwetsbare, thuiswonende oudere? Ene menigte wiens zijn welnu watten kleur schenkkan gewoontes? Dit staat centraal ter den videosessie van LKCA op 20 april.

Hoe maak jij dit mogelijk?

Drietal sprekers geven ene inkijkje ter hun werkwijze wegens kunst plusteken cultuur voordat ouderen ter den wijk mogelijk te maken.

  • Maria van der Postbode, projectleider Lang Leve Kunst plusteken Naoberschap onder Amphion Cultuurbedrijf ter Doetinchem, laat onzerzijds zien hoe zij zelfstandig wonende ouderen actief onder hun culturele projecten betrekt.
  • Martin Oosterheert, kwartiermeester Florence Actief onder zorginstelling Florence ter Greneboom Liguster, vertelt overheen hun visie plusteken werkwijze hoe zij vitale 60-plussers ter den wijk trachten te verbinden aan kunst- plusteken culturele projecten plusteken ermee ene bijdrage te leveren aan den gezondheid plusteken vitaliteit van dit doelgroep.
  • Financiering van activiteiten voordat ouderen is somwijlen zowel nog ene uitdaging. Lonneke Regter, directeur van Pensioenfonds Sluyterman van Loo, plusteken veroorzaker van ie gezamenlijke nieuwe Lang Leve Kunst Pensioenfonds, vertelt overheen den kansen plusteken mogelijkheden van financiering.

Aanmelden

Wil jij dit online sessie kosteloos bijwonen?
Registreer jij dan kosteloos op https://lkca.1sociaaldomein.nl/ plusteken meld jij aan voordat dit sessie.

Overheen 1sociaaldomein.nl

Steeds meer culturele professionals werken samen met ie sociaal domein. Hiermee neemt zowel den vraag zoals meer kennisuitwisseling toe. Daarom is LKCA ene inherent kanaal gestart op ie toneel 1Sociaaldomein.nl. Op dit volwassene landelijke online netwerk zijn weids 7000 professionals actief diegene werkzaam zijn ter plusteken met ie sociaal domein. Via ie toneel plusteken den verschillende kanalen wisselen uitvoerende professionals, beleidsmakers plusteken onderzoekers met elkander kennis uit overheen den dagelijkse praktijk, ontmoeten elkander onder online samenkomsten plusteken porties kennis.