Minister Ernst Kuipers van Volksgezondheid heeft donderdag ene nieuwe ministeriele schaderegeling zoals den Tweede Ruimte gestuurd. Ter dit schaderegeling zijn maatregelen vastgelegd, diegene vanaf 18 sprokkelmaand kunnen gaan geldt. Dit meldt Rijksoverheid. 

Ie regering is daarbij voornemens wegens meer ruimte te geven aan den samenleving, onder andere voort ruimere sluitingstijden plusteken ie ophogen van ie maximum veel mensen te publieke ruimtes indien theaters, bioscopen plusteken horecagelegenheden.

OMT-advies 

Op vrijdag 11 sprokkelmaand brengt ie OMT-advies uit overheen dit voorgenomen maatregelen. Dat vermag vervolgens nog leiden totdat aanpassingen. Definitieve besluitvorming vindt daarna op dinsdagochtend positie te ie regering. Den minister heeft gekozen voordat ie vroeger verzenden van dit schaderegeling, wegens te zorgen dat na dit besluitvorming den versoepelingen zo snel mogelijk te kunnen gaan.

Voort: Nationale Zorggids