Zorgminister Ernst Kuipers is “van harte klaargemaakt” den conceptadviezen zoals den Ruimte te zenden diegene zijn ministerie van Volksgezondheid den afgelopen twee klas heeft ontvangen van ie Outbreak Management Team (OMT). Dat zegt hij tegen eentje uiterst kritische Ruimte, diegene opheldering wil na ie bewering van Nieuwsuur dat ie ministerie OMT-adviezen zullen hebben gewendraken.

Ie OMT zegt inclusief dat er “tekstsuggesties” zijn gedaan. Volgens ie ministerie van Volksgezondheid gaat ie wegens suggesties diegene nodig waren voordat “den vertaalslag” van ie raadgeving zoals den praktijk, voordat bijvoorbeeld den zorgsector. Vrijwel den hele Ruimte heeft zichzelf aangesloten te ie verzoek van den SP plusteken den PVV wegens “den onderbrak ie ministerie gedane tekstsuggesties plusteken verduidelijkende vragen op OMT-adviezen” op te reclameren te ie ministerie. (ANP)