Te ie kort zorgnieuws dit week voetlicht voordat ene robot-training voordat mensen diegene ene beroerte gehad hebben, ene subsidieoproep voordat HTA methodologie plus den be van den Slimme Zorg Estafette op 10 maart a.s.

Arm-hand-robot-training na beroerte

Adelante is recentelijk gestart met ene verfrissend onderzoek zoals ie verbeteren van den arm-handvaardigheid onderbrak training met robotica voordat mensen na ene beroerte. Voordat dit research heeft zichzelf nu ene vitaal veel patiënten gemeld diegene willen meedoen. Weliswaar zijn nog ene veel plekken vacant.

Adelante is op zoek zoals mensen diegene langer dan 12 maanden geleden ene beroerte hebben gehad plus aan dit research willen meedoen. Te ie research wordt bekeken of ene verfrissend trainingsprogramma den armfunctie plus ie dagelijkse gewoonte van den arm schenkkan verbeteren te mensen diegene te ie verleden ene beroerte hebben gehad.

Be Slimme Zorg Estafette

Op 27 januari is den Slimme Zorg Estafette van start getogen. Tijdens ie zes weken durende event taan vernieuwing te den zorg, welzijn plus preventie centraal. Den estafette eindigt op donderdag 10 maart met ene landelijke afsluiting. Diegene start wegens 15.00 uur plus toestaan totdat 16.40 uur.

Tijdens den be, ene online programma, wordt teruggekeken maar vooral zowel vooruit. Bijvoorbeeld zoals welke nieuwe samenwerkingen er zijn ontstaat. Plus hoe ene volgende stap gezet schenkkan wordt te ie vernieuwen van den zorg. Zo zullen Annemarie Penders zei hoe wij jouw ene stap voorts kunnen promoten te implementatie- plus opschalingsprocessen te den zorg.

Subsidieoproep HTA methodologie

Op 18 sprokkelmaand 2022 is den eerste tournee voordat den subsidieoproep HTA methodologie ontsloten. Ie mikpunt van dit toelage is ie uitbouwen of verbeteren van methodologie voordat ie uitvoeren van ene HTA op ie regio van medische technologie; zodat belanghebbenden den (toegevoegde) waarde huis kunnen beoordelen plus betere beslissingen kunnen nemen overheen ge gewoonte, doelmatige inkoop van zorg plus/of pakketbeheer. Den deadline voordat ie indienen van ene petitie is 19 april 2022, 14.00 uur.

Totdat zover ie kort zorgnieuws van dit week. Tips, suggesties of persberichten kunnen vanaf e-mail gestuurd wordt zoals [email protected]. Check zowel den blogs van onze redactieraad plus gastauteurs. Plus van den deskundigen te onze Innovation Vrouwen Group.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.