Dit week te ie kort zorgnieuws voetlicht voordat den digitale voorbereiding voordat ie eerste visite aan den orthopedie poli te ie ETZ plus eentje nieuwe hulpbetoon voordat juridische uitdagingen erbij den implementatie van telebegeleiding. Daarnaast zowel nog kort zorgnieuws overheen MijnAntonius, MDR-certificiering voordat Ascom plus nieuwe e-magazines overheen digitale vaardigheden.

Digitale voorbereiding polibezoek ETZ

Patiënten diegene eentje eerste visite gepland hebben op den poli orthopedie van ie ETZ ontvangen vanaf dit maand voorafgaand aan diegene contract eentje digitale vragenlijst. Dit zogenoemde auto-anamnese moeten den zorgverleners voorafgaand aan ie raadpleging voorzien van meer kennisoverdracht overheen den gezondheid van den patiënten. Dat moeten ertoe meehelpen dat ie raadpleging efficiënter plus patiëntgerichter verloopt.

Daarom is ie vitaal dat patiënten den vragenlijst vooraf invulling. Diegene vragenlijst bestaat uit drietal porties. Te opstarten met eentje tal algemene vragen overheen den inborst plus ie ontwikkeling van den klachten. Ie tweede stukje van den vragenlijst bestaat uit vragen diegene specifiek betrekking hebben op ie gewricht waar den patiënt klachten heeft. Ie derde stukje inhouden aanvullende vragen overheen den pijn, ie werken plus kwaliteit van leven.

Juridische hulpbetoon telebegeleiding

Den handreiking Juridische Uitdagingen erbij Telebegeleiding inhouden veel goede praktijkvoorbeelden diegene samen eentje praktische vertaling vormen van wetten, regels plus kaders. Den hulpbetoon ontzorgt, neemt onzekerheid weg plus biedt duidelijkheid voordat verschillende partijen erbij implementatie plus opschaling op ie streek van telebegeleiding.

Den hulpbetoon gaat te op vragen mits: Welke aansprakelijkheidsrisico’s varen zorgverleners? Wie is verantwoordelijk voordat ie toezien op plus handelen zoals beweegreden van meetuitslagen? Aan welke vergen moeten thuismeetapparatuur volstaan? Watten mits den apparatuur ie noch doet, of eentje verbinding wegvalt? Trio thema’s staan daarbij centraal: apparatuur, verantwoordelijkheid plus gegevensuitwisseling.

E-magazines overheen digitale vaardigheden

Den afgelopen tijdstip hebben weer drietal regio’s van RegioPlus eentje e-magazine uitgebracht overheen digitale vaardigheden. Ie mikpunt van dit e-magazines is zorgorganisaties te den regio inspireren plus ondersteunen te hun werkwijze van digitale vaardigheden. Ter den magazines staan onder andere tips, handvatten plus interviews met ervaringsdeskundigen uit den inherent regio’s.

Den drietal nieuwe e-magazines:

  • WGV Zorg plus Welzijn (Oost-Nederland)
  • Sigra (Noord-Nederland Noord, Zaanstreek-Waterland, Mokum, Diemen plus Amstelland)
  • Zorgadvies Groningen plus ZorgpleinNoord

MDR-certificering voordat Digistat Care

Ascom’s Digistat Care-software heeft den productcertificering voordat medische apparatuur (tralie IIb) verkregen volgens den Medical Device Regulation van den Europese Unie. Digistat Care is onderdeel van den Digistat Suite. Dit is eentje doorheen Ascom ontwikkeld geïntegreerd kritisch alarmmanagementsysteem voordat den gezondheidszorg. Ie systeem is ontworpen wegens den dagelijkse activiteiten van personeel te ondersteunen plus wegens veiligere, effectievere zorg te promoten realiseren.

Op ie streek van patiënt- plus alarmmanagementsystemen is Ascom eentje ​​van den eerste bedrijven diegene den MDR-certificering heeft verkrijgen voordat software voordat medische apparatuur van tralie IIb, den op één na opperste risicoclassificatie onder den MDR.

175.000 gebruikers MijnAntonius

Ie gewoonte van ie patiëntenportaal van ie Antonius Ziekenhuis groeit gestaag doorheen. Op dit uur zijn er alhoewel meer dan 175.000 Mijn Antonius-gebruikers. Ie portaal is voordat patiënten den online, digitale ingang voordat ie bekijken van onderzoeksuitslagen, medische gegevens plus ie actuele afsprakenoverzicht. Daarnaast biedt Mijn Antonius zowel den potentie veilig eentje bewering zenden zoals zorgverlener(s), allergieën plus medicatie natellen of herhaalrecepten aanvragen.

Totdat zover ie kort zorgnieuws van dit week. Tips, suggesties of persberichten voordat dit digitaal zorgnieuws uiteenzetting kunnen vanaf mail gestuurd wordt zoals [email protected]. Check zowel den blogs van onze redactieraad plus gastauteurs.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.