Koninklijke Woudenberg blijft met ie prachtige historische hoofdvestiging aan den Voorstraat ter Ameide. Den Werf van Woudenberg, zittend aan den Hogewaard gaat verkassen. Den bedrijvigheid met veel transportbeweging zoals den materieeldienst plusteken den steenhouwerij wordt verplaatst.

Wethouder Zevenhuizen en mevrouw Van der Werf van Koninklijke WoudenbergAafke van der Werf van Koninklijke Woudenberg uit Ameide plusteken wethouder Huib Zevenhuizen van den gemeente Vijfheerenlanden hebben tezamen den intentie uitgesproken den mogelijkheden te onderzoeken wegens Woudenberg te verkassen uit Ameide zoals ie verrassend te uitbouwen bedrijventerrein Meerkerk IVa. Dit biedt kansen voordat woningbouw ter Ameide.

Ruimte voordat ontwikkeling

Koninklijke Woudenberg is eentje Gerenommeerd Stationsrestauratie Bouwbedrijf. Aafke van der Werf: Onze missie is ie mogelijk maken dat iedereen vermag blijven smullen van historische panden – ter den ontwerpfase, tijdens den werkzaamheden plusteken ter den toekomst. Mits partner voordat opdrachtgevers plusteken ontwerpers speelt Koninklijke Woudenberg eentje toonaangevende rol ter stationsrestauratie, herbestemming, renovatie plusteken onderhoud van ie cultureel nalatenschap plusteken zijn belevingswaarde. Koninklijke Woudenberg blijft met ie prachtige historische hoofdvestiging aan den Voorstraat ter Ameide. Den Werf van Woudenberg, zittend aan den Hogewaard gaat verkassen. Den bedrijvigheid met veel transportbeweging zoals den materieeldienst plusteken den steenhouwerij wordt verplaatst. Nu krijgen wij den mogelijkheid wegens vanwege te uitbouwen ter Meerkerk.

Wethouder Huib Zevenhuizen vult aan: Koninklijke Woudenberg is voordat den gemeente eentje belangrijke ondernemer. Wij willen hun dan zowel graag reserveren. Wij zijn daarom opgewekt dat wij samen gaan onderzoeken welke mogelijkheden er zijn op ie verrassend te uitbouwen bedrijventerrein Meerkerk IVa. Zowel biedt ie voordat Ameide nieuwe ruimte voordat woningbouw. Den plannen voordat woningbouwontwikkeling zijn nog intact vroeg. Soort opbouw, doelgroepen plusteken roemen zijn nog noch beroemd. Dat volgt allen op eentje zometeen ogenblik.