Weten u iemand diegene eentje Koninklijke onderscheiding verdient? Dien dan nu eentje verzoekschrift te voordat den lintjesregen van 2023! Want iedereen schenkkan iemand verschillend voorstellen.

Bijvoorbeeld eentje vrijwilliger diegene zichzelf lange tijdstip elke week inzet voordat eentje stichting of vereniging. Of eentje werknemer, kunstenaar, sporter of wetenschapper diegene eentje zeer uitzonderlijke prestatie op zijn of haar werkgelegenheid heeft geleverd. Alreeds dit mensen kunnen te aanmerking komen voordat eentje Koninklijke onderscheiding. Heeft u iemand op ie oog? Dien dan eentje verzoekschrift te! Want iedereen schenkkan iemand verschillend voorstellen.

Hoe dient u eentje verzoekschrift te?

Mits u iemand wilt voordragen, dan kunt u eentje verzoekschrift indienen via den burgemeester van den gemeente waar diegene woont. Op den pagina Koninklijke onderscheidingen plus de website lintjes.nl vindt u alle inlichting overheen Koninklijke onderscheidingen plus kunt u eentje verzoekschrift indienen.

Indienen voordat 1 juli 2022

Wilt u den onderscheiding tijdens den Lintjesregen te 2023 toestaan uitreiken? Dien ie voorstel dan te vóór 1 juli 2022.

Voeling

Heeft u ie idee wegens den Koninklijke onderscheiding tijdens eentje andere ruimte uit te toestaan reiken, twijfelt u of den verdiensten uitermate toereikend zijn voordat eentje Koninklijke onderscheiding of heeft u andere vragen? Neem dan voeling op met den kabinetsmedewerkers van den gemeente Vijfheerenlanden, Francina Boekhout via 088 – 599 7322 of Suzanne den Keijzer via 088 – 599 7324 of stuurwiel eentje e-mail zoals kabinet@vijfheerenlanden.nl.

Wij promoten u graag!