Geïnteresseerd? Schrijf jouw onmiddellijk te voordat dit workshop tijdens ie kosteloos ‘Volwaardig Leven’ congres.

Schrijf je direct inWatten gaan wij uitvoeren tijdens den workshop ‘Techniek te den nieuwbouw’?Jou krijgt tijdens dit workshop prikkelende stellingen plusteken video’s te zien overheen hoe jouw totdat ene goede nieuwbouwwoning komt, vol met techniek dat aansluit ter den huisbewoner. Projectleiders Nina Huijboom (InteraktContour) plusteken Rick Nelissen (SGL) nemen jouw mee te hun valkuilen, missers plusteken belangrijke aandachtspunten. Vooral mits ie gaat wegens ie samenwerken met cliënten plusteken medewerkers ter den toepassing van techniek. Aan ie einde van dit workshop ontvang jouw ene stappenplan mee wegens technologische vernieuwingen te nieuwbouw toe te stappen. 

Innovation-impuls deelnemers SGL plusteken InteraktContour zijn den afgelopen anderhalf klas te ie themanetwerk ‘Veiligheid plusteken zelfredzaamheid te den woonhuis’ druk bezig geweest met den voorbereidingen voordat nieuwbouw, waarin cliënten zo zelfstandig plusteken veilig mogelijk kunnen woon. Vanuit behoefte-onderzoek met cliënten plusteken zorgverleners worden den samenwerkingsverband opgezet tussen ‘den zorg’, ie vastgoed, IT, externe samenwerkingspartners, leveranciers plusteken bedrijven.

Lees meer overheen ie ‘Volwaardig Leven’ congres.