Den zorg te den wijk plus ie verpleegtehuis wordt steeds complexer plus vraagt wegens meer samenwerkingsverband plus co. Jouw rol indien verzorgende is van vitaal bij. Jij bent den spil te den zorg voordat den cliënt plus kunt wasgoed inschatten watten nodig is voordat goede zorg. Hiervoor is zowel leiderschap nodig. Ter den Zorg voordat Huis werkplaats ‘Verzorgend leiderschap’ onderzoeken wij daarom hoe wij verzorgenden kunnen promoten wegens meer leiderschap te voorvallen. Dit uitvoeren wij onder andere wegens bestaande tools te uittesten én te verbeteren. Handelen jij mee?

Voordat wie

Wij zijn op zoek zoals verzorgenden te den wijkverpleging plus verpleeghuizen plus studenten verzorging.

Meespelen

Wil jij zowel ene of meerdere tools uittesten? Stuurwiel ene mail zoals Marieke Goris. Wij nemen vervolgens voeling met jij op voordat meer praktische kennisoverdracht.

Meer weten?

Lees meer overheen den Zorg voordat Huis-werkplaats Verzorgend leiderschap.