De zorg in de wijk en het verpleeghuis wordt steeds complexer en vraagt om meer samenwerking en afstemming. Jouw rol als verzorgende is van groot belang. Jij bent de spil in de zorg voor de cliënt en kunt goed inschatten wat nodig is voor goede zorg. Hiervoor is ook leiderschap nodig. In de Zorg voor Beter werkplaats ‘Verzorgend leiderschap’ onderzoeken we daarom hoe we verzorgenden kunnen helpen om meer leiderschap te tonen. Dit doen we onder andere door bestaande tools te testen én te verbeteren. Doe je mee?

Voor wie

We zijn op zoek naar verzorgenden in de wijkverpleging en verpleeghuizen en studenten verzorging.

Meedoen

Wil jij ook een of meerdere tools testen? Stuur een mail naar Marieke Goris. We nemen vervolgens contact met je op voor meer praktische informatie.

Meer weten?

Lees meer over de Zorg voor Beter-werkplaats Verzorgend leiderschap.