Volgens FVD handelden GGD-medewerkers noch volgens den wet omdat den junior onder meer noch inderdaad zullen zijn voorgelicht. Op den beeldhouwwerken is te zien hoe hij met ene veel mensen op vaccinatielocaties ter gesprek gaat wegens zichzelf te permitteren vaccineren. Daarbij zullen hij volgens FVD wordt “voorgelogen” wegens onder meer GGD-artsen plusteken komen tijdens diegene gesprekken den medische voor- plusteken nadelen van ie coronavaccin nooit aan bod.

Den koepelorganisatie van GGD’plusteken zegt dat den gesprekken diegene den junior met GGD-medewerkers voerde “met digitaal knip- plusteken plakwerk” voordat den video zijn herschrijven plusteken “uit hun originele setting” gehaald. Volgens GGD GHOR Nederland wordt GGD-medewerkers wegens den makers “ter ene kwaad zonlicht” poneren plusteken kunnen den beschuldigingen ter den video zeggenschap hebben “op den veiligheid van medewerkers”.

Reacties

“Den GGD’plusteken zijn nooit wegens wederhoor gevraagd wegens den videomakers”, stelt GGD GHOR Nederland, diegene benadrukt dat den GGD’plusteken zowel erbij ie vaccineren van tieners plusteken nageslacht zorgvuldig te werkgelegenheid te gaan “wegens kip inderdaad te informeren overheen den voors plusteken tegens”. Forum meldt ter den video dat “geen slechts zuigeling ter ie kader van dit project” uiteindelijk is gevaccineerd.

FVD blijft erbij den aantijgingen plusteken noemt den reactie van GGD GHOR “beschamend”. Dat den koepelorganisatie van ‘knip- plusteken plakwerk’ spreekt vindt den partij “teleurstellend”, zegt ene woordvoerder. “FVD is klaargemaakt wegens ter overleg met den GGD alle rauwe beeldhouwwerken ter besluit te stellen.”

Ingevolge: ANP