Den vandaag gelanceerde KNMG-website www.hoeblijfikonafhankelijk.nl helpt zorgprofessionals ene zorgvuldige afweging te maken wegens belangenverstrengeling te voorkomen. Samenwerkingsverband met leveranciers van geneesmiddelen plusteken medische hulpmiddelen dient totdat vooruitgang van zorg, dit toestemmen noch leiden totdat beïnvloeding, meldt den KNMG.

Kennisuitwisseling met leveranciers van geneesmiddelen plusteken medische hulpmiddelen is volgens den KNMG important voordat vernieuwing van den zorg, waarvoor den zorgprofessional zowel strafbaar toestemmen krijgen. Maar ene financiële relatie waarbij ene toeleveringsbedrijf probeert wegens via den zorgprofessional meer producten te verkopen, is wederrechtelijk.

Belangenverstrengeling

Kun jouw dat ene relatiegeschenk welnu veronderstellen? Moeten jouw welnu of noch ingaan op den uitnodiging wegens zitting te nemen ter diegene speciale raad? Enkele onderwerpen met elk hun inherent checkvragen komen op hoeblijfikonafhankelijk.nl aan bod. Dit geven inzicht ter den belangrijkste regels plusteken weegfactoren ter voorkoming van belangenverstrengeling.

Zorgpartners

Den regels diegene belangenverstrengeling ter den zorg willen voorkomen, zijn opgesteld wegens zorgpartners ter samenwerkingsverband met den leveranciers van geneesmiddelen plusteken medische hulpmiddelen. Dit zijn vastgelegd ter twee gedragscodes: den Code Geneesmiddelenreclame (CGR) plusteken den Gedragscode Medische Hulpmiddelen (GMH).