A.I.&E. waarschuwt voordat ie gewoonte van kinderrietjes met ene eendje. Ie plastic van dit product inhouden wederrechtelijk weekmakers diegene den gezondheid van nageslacht kunnen schaden plusteken mogelijk schade aan hun voortplantingsorganen veroorzaken. Ie product is vanaf ongezouten van den markt gehaald. Consumenten doet er terdege aan wegens ie gewoonte van ie rietje onmiddellijk te uitvallen plusteken ie product te terugzenden. Dit meldt den Nederlandse Voedsel- plusteken Warenautoriteit (NVWA). 

Ie gaat wegens ie kinderrietje van 26cm PVC dat sinds oktober 2017 verkocht is via Rond.com, Ellysspeelgoedkraam.nl, Speelgoedfamilie.nl, Shoppartners.nl, Tom B.V., First XL Eindhoven, Spelletjeshal Vlissingen, XL Discount Uden, Solow Apeldoorn, Almere, Woensel plusteken Tilburg. Den rietjes bevatten streepjescode 8711252 51972 2 plusteken batchnummer 2046773.  

Onderbrak: Nationale Zorggids 
Singeltje: A.I.&E.