Facebooktwitterlinkedinmail

25 sprokkelmaand 2022 –  Kenniscentrum Phrenos is betrokken via MENTUPP: eentje grootschalig Europees onderzoeksproject waarbij wij eentje programma uitbouwen plusteken ontwikkelen diegene zichzelf richt op ie verbeteren van mentaal welbevinden, verminderen van psychische klachten plusteken ie verminderen van stigma rondom psychische problemen op den werkvloer via middel- plusteken kleine bedrijven (MKB’s).

Pilotstudie met positieve resultaten 
Tijdelijk hebben wij den eerste stadium van MENTUPP gecompleteerd: den pilotstudie. Den eerste resultaten van den pilotstudie zijn positief. Den eerste ervaringen van ie gewoonte van MENTUPP vanuit onze pilotorganisatie hebben wij overzichtelijk te eentje folder gezet.  Er zou spoedig nog meer verwittiging overheen den resultaten van den pilot op den Phrenos webstek verschijnen, vasthouden den webstek dus wasgoed te den gaten!

Deelnemers gezocht voordat RCT 
Nou zijn wij te den volgende stadium van ie project aanbeland: ie gerandomiseerde plusteken gecontroleerde research, waarbij wij den effectiviteit van MENTUPP gaan onderzoeken. Meer verwittiging overheen hoe wij dit gaan exporteren kunt u hier oplezen.

Phrenos is nog op zoek zoals  organisaties diegene willen meedoen aan MENTUPP plusteken ie research, specifiek zoals MKB’s te den ICT plusteken den opbouw. Kennen jij of ben jij iemand diegene met den organisatie hieraan mee zullen willen exporteren of wil jou meer weten overheen MENTUPP? Neem dan vrijblijvend voeling op met Sarita Sanches (ssanches@kcphrenos.nl of Lars den Winter (lwinter@kcphrenos.nl).

Wel: kenniscentrumphrenos.nl

Dit uitlating is 34 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail