Te ie kenniscafé werden enkelvoudige fietsongevallen onder den voetlicht gebracht. Er is gekeken zoals den oorzaak plus eventuele oplossingen voordat dit type ongevallen, plus den rol diegene den (geoefend) wielrenner hier zelf ter schenkkan hebben. Hierover worden aan den hand van ene veel stellingen voorts overheen gediscussieerd ter break-outsessies. Ie wasgoed ene geslaagde voormiddag, met veel mooie inzichten!

Enkelvoudige fietsongevallen wordt reeds snel onderschat, zowel voort belanghebbende organisaties indien fietsers zelf. Wegens dit type ongeval meer aan ie licht te brengen, organiseerde den Tour den Force ene kenniscafé overheen dit stof. Na ene interessante kick-off voort deelnemers van den Battle of Concepts, brengt Paul Schepers van ie SWOV den cijfers, problematiek, plus eventuele oplossingen aan ie licht. Shane ter Hennepe plus Jolanda den Zeeuw van ie Kenniscentrum Sport plus Bewegen nemen ie stokje overheen wegens dieper te vooroverduiken ter den verantwoordelijkheid van den (geoefend) fietsers zelf; ene gezondheidsbevorderend vlees plus goede valtechniek maken ene wereld van verschil.

Wil jouw ie webinar terugkijken of wil jouw ie porties met ene collega? Bekijk de opname van ie webinar

Indien jouw den Powerpoint-presentaties nog ooit rustig wilt bekijken, kun jouw dit downloaden vanaf deze pagina.