Kees van Nieuwamerongen start op 1 april indien interim directeur-bestuurder erbij den Jeugdautoriteit (JA). Hij komt overheen van ie ministerie van Financiën waar hij kwartiermeester/waarnemend inspecteur-generaal is van den Inspectie Heffingen, Toeslagen plusteken Grenskantoor.

Voorheen heeft hij verschillende posities indien directeur gestoffeerd erbij den Inspectie Milieu plusteken Wegtransport, waaronder diegene van directeur Publieke Instituties plusteken Control. Zowel is hij secretaris geweest erbij ie Collegium Geldelijk Toezicht op Curaçao plusteken directeur Bestuursondersteuning erbij ie ministerie van VWS. Van Nieuwamerongen studeerde Algemene Staathuishoudkunde aan den Vrije Universiteit van Mokum.

Maatschappelijke opgaven

“Toezichthouders staan eeuwig voordat volwassene maatschappelijke opgaven, maar diegene van den JA raakt gigantisch aan den voet waar jouw indien samenleving voordat wilt staan”, aldus den aanstaand directeur-bestuurder. “Daarom vind ik ie uitermate waardevol plusteken eervol wegens aan dit ambitie eentje bijdrage te mogen leveren.”