Mits priv wordt dat ene werknemer noch te quarantaine hoeft, moeten diegene zichzelf welnu dagelijks zelftesten, vijf dagen na ie voeling met ene besmet persoon ene test tijdens den GGD exporteren, ene mondkapje dragen plusteken afstand vasthouden. Wie weliswaar klachten krijgt, moeten onmiddellijk zoals stulp plusteken alsnog te quarantaine, schrijft Kuipers. Den werknemer plusteken -gever zijn er samen verantwoordelijk voordat dat corona zichzelf noch voorts verspreidt op den werkvloer, schrijft den minister.

Ontwricht

Met den rangschikking wil ie kabinetkast voorkomen dat den samenleving ontwricht raakt plusteken sectoren stilvallen. Daarom is voordien hoewel priv dat ene quarantaine noch meer hoeft na ene booster of recente coronabesmetting, mits den persoon geen klachten heeft. Wie zelf besmet is, moeten welnu te isolatie.

OMT

Ie Outbreak Management Team (OMT) had zowel dit uitzondering voordat niet-geboosterde werknemers geadviseerd. Daarbij plaatste ie den nadrukkelijke kanttekening dat den uitzondering exclusief geldt voordat werkgelegenheid plusteken dus geen vrijbrief is wegens bijvoorbeeld zoals sport of den winkelzaak te gaan. Ie kabinetkast had toegezegd dit raadgeving te volgen, maar schrede zometeen met den uitwerking te komen.

Essentiële beroepen

Ie is noch verhelderend of den bijstelling exclusief geldt voordat werknemers te essentiële sectoren, zoals den zorg, of dat ie zowel voordat andere werkvelden gaat geldt. Ie OMT had geadviseerd ie te ieder geval toe te stappen voordat essentiële beroepen, maar mogelijk zowel te andere sectoren toe te stappen. Kuipers verstrekken te zijn epistel geen uitsluitsel dat ie exclusief geldt voordat essentiële sectoren. (ANP)