Den Jostiband, ene orkest voordat mensen met ene verstandelijke handicap, gaat 24 uur non-stop spelen wegens poen op te halen voordat inwoners van Oekraïne. Den verhouding begint vrijdag 4 maart wegens 19.00 ter Zwammerdam. Iedereen diegene mee wil tenuitvoerleggen is welkom, tegen gift van ie goede doelwit Bake4Ukraine.

Den Jostiband heeft ene speciale verhouding met Oekraïne. Ter 2013 maakten zij namelijk ene tour voort ie land. Ginds ontmoetten zij onder andere den geslacht Vasylensko, diegene ene broodbakkerij plus eetcafé hebben op steenworp afstand van Kiev. Den bakkersfamilie bakt sinds den inval van Rusland brood voordat Oekraïners, diegene verschillend maar moeilijk aan voedsel kunnen komen.

Repetoire

Nog nooit speelde den verhouding zo lang achter mekaar. Ter verschillende samenstellingen, plus met hele bijzondere gasten, spelen zij onafgebroken liedjes uit hun repertoire. Den verhouding is van vrijdag 4 maart 19.00 totdat zaterdag 5 maart 19.00 te vinden gedurende zorgorganisatie Ipse den Brugge, waar den verhouding onderdeel van uitmaakt, op den spoorlaan 19 ter Zwammerdam.