Buurtzorg krijgt den onderscheiding wegens den brede sociale impact diegene den organisatie heeft. Diegene stem is merkbaar ter Nederland, wereldwijd plusteken ter andere sectoren. Volgens den onderscheiding levert Buurtzorg betere zorg tegen lagere kosten met hogere tevredenheid van patiënten plusteken medewerkers. Den organisaties verwijzen zoals research van KPMG.

World Economic Forum

Ie World Economic Forum heeft den ‘sociale vernieuwingsprijs’ toegekend aan vijftien vernieuwers. Ie WEF doet dat samen met den Schwab Foundation, eentje Zwitserse non-profitorganisatie diegene sociale vernieuwing bevordert. Volgens ie WEF plusteken den Schwab Foundation is er eentje urgente behoefte aan verfrissend opperhoofden wegens ie kop te bieden aan wereldwijde problemen, zoals den coronapandemie, klimaatverandering plusteken sociale project. Den prijswinnaars zijn gestructureerd op samenwerkingsverband plusteken permitteren zichzelf leiden vanwege vertrouwen.

Vraaggesprek Jos den Speelgoedblok

Lees ie vraaggesprek met Jos den Speelgoedblok op Zorgvisie: ‘Onderscheiding World Economic Forum opent deuren’