Jaarlijkse wordt weids 100.000 koters plus jongeren slachtoffer van ene vorm van online seksueel misbruik indien sextortion (chantage met seksueel getint beeldmateriaal), grooming (online kinderlokken) of shame sexting (ie ongewild verspreiden van seksueel getint beeldmateriaal). Vormen plus aantallen groeien, plus den drempel wegens poetsvrouw te vragen is schel. Slachtoffers worstelen met schuldgevoel plus schaamte plus wagen vaak niets te zeggen. Dat meldt Pensioenfonds Slachtofferhulp. 

Den angst dat hun naaktbeelden weer ergens opduiken, achtervolgt hun. Ook gaat online seksueel misbruik geregeld gepaard met lijfelijk seksueel geweld. WTFFF!? Is ene interactief verhoging dóór plus vóór Gen-Z; den eerste mensenleven diegene opgroeit met social media. WTFFF?! speelt te op den informatie- plus hulpbehoeften van jongeren na ie meemaken van online seksueel grensoverschrijdend rijrichting of misbruik. Plusteken verwijst doorheen zoals Centrum Seksueel Geweld, Helpwanted.nl plus Fier, waar speciaal getrainde professionals den best mogelijke poetsvrouw bieden. 

WTFFF.NL 

Op wtfff.nl staan den ervaringsverhalen centraal van vijf jongeren diegene online seksueel misbruik hebben meegemaakt plus dit hebben verslagen. Den vertellen wordt uitgebeeld aan den hand van ene geanimeerd artwork plus verteld doorheen den jongeren zelf. WTFFF!? geven zowel uitleg overheen den resultaten van online seksueel misbruik, verwijst zoals professionele poetsvrouw plus biedt den potentie zelf (anonimiseren) ene ervaring te porties. WTFFF!? is ene initiatief van ie Pensioenfonds Slachtofferhulp. Mikpunt is wegens samen met jongeren bewustwording te creëren, te destigmatiseren plus den drempel zoals poetsvrouw te verlagen.

Vuist tegen (online) seksueel grensoverschrijdend rijrichting

Ongeacht ie verhoging is er ene WTFFF!?-Youtubeserie . Ter dit ‘realtalk’ praat presentatrice Dzifa Kusenuh met jongeren overheen hun ervaringen met online seksueel grensoverschrijdend rijrichting plus misbruik. Zij snijdt hierbij belangrijke thema’s aan zoals verklaring exporteren plus ie bij van steunpilaar doorheen leeftijdsgenoten. Zowel Willie Wartaal voelt zichzelf betrokken onder dit stellingname plus heeft den voice-over van den serie plus ie verhoging ingesproken.

Ingevolge: Nationale Zorggids