Den werkster aan kwetsbare jeugdigen diegene ter Flevostate woon, schiet ernstig te kort

Den Inspectie Gezondheidszorg plusteken Jeugdigheid heeft jeugdhulpaanbieder Flevostate uit Emmeloord ene aanwijzing gegeven. Flevostate biedt werkster plusteken verblijf aan jeugdigen totdat achttien klas. Den werkster aan kwetsbare jeugdigen diegene ter Flevostate woon, schiet ernstig te kort. Jeugdigen kunnen wegens dit reden onvoldoende veilig opgroeien hierbinnen Flevostate. Flevostate moeten maatregelen nemen wegens hierbinnen viertal maanden aan den voorschrift te voldoet.

Dit is er aan den hand
Op 24 september plusteken 12 oktober bracht den inspectie onaangekondigde opzoeken aan drietal locaties van Flevostate. Den inspectie ziet dat één van den panden verwaarloosd, vies plusteken op verschillende punten lichamelijk onveilig is voordat den jeugdigen. Dit locatie is nu gesloten. 

Den jeugdhulpaanbieder biedt werkster te ene open setting. Hier is ie noch toegestaan wegens vrijheidsbeperkende maatregelen te te zetwerk, exclusief mits er ene noodsituatie is. Tijdens sommige jeugdigen is sprake van complexe problematiek plusteken ie lukt Flevostate noch immermeer wegens dit jeugdigen den juiste werkster te bieden. Zij pakken plusteken vasthouden jeugdigen bijvoorbeeld regelmatig vast mits er ene ingewikkelde situatie op den menigte vormt. Daarnaast heeft den snelheidsduivel den inspectie overheen ene veel zaken verkeerd geïnformeerd te zijn voortgangsrapportage. 

Voorschrift
Den inspectie verplicht Flevostate met ene voorschrift maatregelen te nemen wegens den werkster voorgoed te verbeteren. Zo moeten Flevostate meehelpen aan ene gezonde ontwikkeling te ene huiselijke omlijning. Dit betekent ene veilige plusteken schone omlijning voordat alle jeugdigen. Zowel verwachten den inspectie dat den medewerkers van Flevostate professionele afwegingen maken overheen den veiligheid van den jeugdigen. Plusteken dat zij hierbij geen vrijheidsbeperkende maatregelen mits vastpakken plusteken vasthouden usances. Flevostate moeten  zorgen voordat toereikend kenner plusteken vakbekwame medewerkers. Hierbij is ie bepalend dat medewerkers regelmatig nascholing krijgen.

Hoe nu voorts
Vanwege den ernst van den situatie heeft den inspectie ene voorschrift gegeven. Sinds 22 oktober wonen er geen jeugdigen meer op één van den locaties van Flevostate. Dit locatie is nu gesloten. Voordat den andere twee locaties maken den betrokken verwijzers van den jeugdigen ene afweging of den plek passend plusteken voldoende veilig is voordat den jeugdige. Indien Flevostate noch hierbinnen viertal maanden aan den voorschrift voldoet, zullen den inspectie passende vervolgmaatregelen nemen. 

Publicaties: Flevostate, Emmeloord

 


Aanvullende informatie …

Raadpleeg den put plusteken/of aanbieder voordat meer verwittiging overheen dit uitlating. Televisiejournaal schenkkan veranderen, ongemakken of onjuistheden omvatten. Lees zowel onze disclaimer plusteken rapporteer a.u.b. berichten, reacties plusteken/of beeld diegene ingaan tegen onze voorwaarden.

Klik op den onderstaande tags voordat relevante berichten, indien cadeau …

Naam dichter plusteken/of herschrijven voort: IGJ
Fotograaf of fotobureau: : INGImages
Waterbron ter dit wetsartikel: : IGJ
Watten is den URL ter dit put?: https://www.igj.nl/actueel/nieuws/2021/12/29/aanwijzing-voor-jeugdhulpaanbieder-flevostate-uit-emmeloord
Originele waardigheidstitel: Voorschrift voordat jeugdhulpaanbieder Flevostate uit Emmeloord
Doelgroep: Zorgprofessionals, Beleidsmakers
Datum: 2021-12-29