Janssen tijdelijk gestopt met productie coronavaccin

Farmaceut Janssen uit Leiden is vergankelijk opgehouden met ie produceren van zijn coronavaccin. Dat meldt den Amerikaanse krant The New York Times op fundament van ingewijden. Volgens den krant is Janssen, ene dochteronderneming van ie Amerikaanse Johnson & Johnson (J&J), nu maandenlang ene “experimenteel maar potentieel winstgevender vaccin” aan ie maken dat moeten beschermen tegen ene ander virus.

Janssen zullen staart vorig schooljaar zijn opgehouden met ie maken van coronavaccins. Volgens The New York Times wasgoed Leiden op dat ogenblik den enige productielocatie van Johnson & Johnson waar den vaccins wordt vervaardigd. Ene woordvoerder van J&J heeft tegen den krant verwoord dat ie onderneming nog honderden miljoenen doses op voorraad heeft plusteken schenkkan blijven leveren. Janssen wasgoed dinsdagavond noch onmiddellijk bereikbaar voordat commentaar.

Onderbrak: ANP