Vanuit zijn instinct van opwinding overheen den opkomst van consumententechnologie te den gezondheidszorg, startte Jan Jacobs 6 klas geleden samen met zijn beide dochters smarthealth.nl. Op dit kennisplatform vinden Nederlandse startups, medisch professionals, patiënten, consumenten plusteken onderzoekers ene uitgebreid scala aan blogs overheen eHealth plusteken mHealth thema’s; van ie elektronische patiëntendossier plusteken e-consults, totdat gezondheidsapps, wearables plusteken startups met veelbelovende medische technologieën. Ter dit tijdstip stuk voordat stuk hot topics diegene ie mogelijk maken den toerusting zorg waar mogelijk op afstand te kunnen blijven bieden.

Digitale zorgoplossingen plusteken den coronacrisis

“Den zorg wordt primair gemotiveerd onderbrak ie bieden van goede zorg. Nou schenkkan onderbrak den inzet van digitale middelen, zowel tijdens den coronacrisis zorg te beperkte mate zo inderdaad mogelijk wordt geboden. Den zorg is natuurlijk geen consumentenmarkt, maar vanuit den consumentenmarkt is den patiënt welnu reeds digitale oplossingen gewoon plusteken hebben zij ervaring met ie waarheid dat services zijn veranderd. Zo volgt u reeds ene fitnessles vanuit stulp, krijgt u reeds ene appje van den kappertjesstruik én plant u ginds reeds zelf digitaal uw overeenkomst te. Dus waarom geen digitale tools honingbij den huisarts of den fysiotherapeut?”

Fysiotherapie op afstand

“Watten betreft fysiotherapie zijn er, te den coronacrisis, twee belangrijke vragen diegene spelen: zijn er aspecten van den reguliere zorg diegene nu te ie gedrang komen, waar zorg op afstand uitkomst schenkkan bieden? Plusteken: hoe kunnen fysiotherapeuten zowel nu hun toegevoegde waarde blijven bieden? Dit vragen hebben betrekking op ie complete aanbod: van revalidatie totdat den algemene wil wegens gezond te blijven, zowel op individueel indien collectief niveau. Digitale oplossingen te den vorm van webconsults met online oefeningen, remote tips plusteken webinars kunnen ene opbrengst bieden op beide vragen. Remote consults maken ie mogelijk samen te werken indien wij noch lichamelijk honingbij jawel kunnen zijn. Zo schenkkan den behandelrelatie op afstand doorloop vinden, zowel aan groepen diegene wellicht moeilijker bereikt kunnen wordt nu, zoals risicogroepen.”

Den corona methode van werken

“Normaliter zien wij ene omvangrijke diversiteit te den methode waarop eHealth oplossingen wordt geïmplementeerd. Ie verschilt of ene zorgorganisatie innovator is, behoort totdat den menigte early adopters of totdat den early majority. Er zijn partijen diegene vanuit ene radicale vernieuwing aan den slag gaan plusteken voorop stappen. Plusteken sommige zorgorganisaties gaan tactisch aan den slag. Zij trachten stapsgewijs bestaande processen te optimaliseren onderbrak middel van den inzet van ene veel digitale tools. Zij creëren stap voordat stap draagvlak binnenshuis den organisatie plusteken zenden honingbij waar nodig. Den coronacrisis heeft dit beeld drastisch veranderd.  Wij zien nu dat -op omvangrijke schaal- vooral beproefde tools diegene eenvoudig plusteken zonder koppelingen te installeren zijn, snel indien vraag opgepakt wordt. Plusteken onderbrak ie brede praktijkgebruik wordt kinderziektes snel gladgestreken plusteken wordt den schaalbaarheid te den praktijk getest.”

Digitale zorg te den toekomst

“Ene vitaal thema nu plusteken te den nabije toekomst vanuit zakelijk oogpunt, is den vergoedingsstructuur van remote consults. Ie overheidsbeleid schenkkan noch wegens den urgentie van zorg op afstand heen. Den voordelen voordat patiënten plusteken den uitdagingen wegens nu plusteken te den toekomst voldoende zorg te kunnen verzekeren,  zorgen voordat ene blijvende verandering. Ter ene breder perspectief waargenomen, is zorg op afstand den toekomst. Er is ene start geproduceerd plusteken sommige porties van consulten op afstand wordt dan zowel reeds vergoed.”

eHealth ontwikkelingen

“Zorginhoudelijk zullen kunstmatige pienterheid, plusteken te ie uitermate deep learning, ene steeds belangrijkere rol te ie zorgproces gaan innemen. Den zorg plusteken den hoeveelheid toerusting zorg staan onder druk. Deep learning zullen zorgverleners huis te staat stellen wegens onderbrak middel van enorme porties verzamelde gegevens plusteken ene daarop schrijven algoritme, patronen te thuisbrengen plusteken ene accurate diagnose te stellen. Zorg zullen ermee sneller, maar zowel steeds specifieker op ie persoon afgestemd kunnen gaan wordt. Diegene individualisering zie ik zowel honingbij omvangrijke consumentenpartijen diegene tussentijds te den zorgbranche zijn toegetreden. Zij zijn te meteen gesprek met patiënten wegens kip tools op onderstel van deep learning te kunnen bieden. Dit tools zullen te den toekomst den patiënt zelf te staat stellen wegens ene grotere rol te spelen te zijn inherent zorgbehoefte.”

Den coronafilter

“Ter den komende tijdstip zullen wordt aangetoond watten nu feitelijk vitaal is wegens onzerzijds zorgstelsel, watten zo onder druk staat, te promoten werken. Den eHealth oplossingen diegene impact hebben plusteken waarde bieden, blijven staand. Watten dat betreft is den coronacrisis den ultieme katalysator.”