Facebooktwitterlinkedinmail

14 sprokkelmaand 2022 – Op donderdag 7 april 2022 vindt het jaarlijkse congres ‘Coping’ positie ter Utrecht. Hoe iemand met problemen plusteken stress omgaat wordt ter den psychologie ‘coping’ gezegd. Coping is voornamelijk gestructureerd op ie meteen veranderen van eentje probleem, ie veranderen van den wijze waarop men ie probleem beleeft of op ie hanteren van om ie probleem opgeroepen emoties.  

Daarbij geldt dat hoe iemand reageert op eentje stressvolle situatie, noch of nauwelijks wordt bepaald om den ziel van ie probleem, maar veel meer om den copingstrategie van diegene persoon.  Onder stress zoeken mensen vaak zoals verzet.

Sommige mensen reageren passief, anderen precies actief. Den eentje reageert emotioneel, den ander precies verstandelijk. Den één zoekt steunpilaar gedurende geslacht of vrienden plusteken den ander zoekt zijn toevlucht ter ie gewoonte van wijngeest of drugs wegens den problemen even te vergeten of den pijn voordat eentje uur te verzachten. Copingstijlen varen dus om mekaar heen.  Maar welke kennis is vacant, watten kunnen wij hiermee plusteken watten is den liefste werkwijze? Dit zijn vragen diegene centraal staan tijdens ie congres overheen coping. Geoefend sprekers uit wetenschap plusteken praktijk gaan dieper ter op ie verschijnsel coping, waarbij onderzoeksresultaten wordt gekoppeld aan toepassing ter den praktijk. 

Meer…

Sprekers

  • Dr. Carien Karsten (StroomQ) – Stresstypen waarnemen plusteken den treatment van stress plusteken burn-out
  • Dr. Fabiënne Naber (Universitair Medisch Centrum Utrecht) – Coping plusteken ie brein
  • Dr. Joost Hutsebaut (Den Viersprong) – Veerkrachtige jongeren ter veerkrachtige omgevingen
  • Dr. Tibor Brunt (Universiteit van Mokum) – Copingstrategieën van jongens plusteken wichten
  • Prof. Dr. Open Kortmann (Radboud UMC) – Coping plusteken cultuur
  • Drs. Paulien Kuipers (Stichting Kinderleven) – Coping: ie effect van stress gedurende ouders op koters
  • Drs. Peter Mol (Gedragondersteuning) – Den werkwijze van stress gedurende leerlingen op schoolgebouw

Accreditatie, korting plusteken aanmelding

Voordat dit jaarlijkse congres is accreditatie aangevraagd gedurende FGzPt, NIP K&J / NVO-OG, SKJ, Registerplein, LV POH-GGZ, Kwaliteitsregister V&V, VSR plusteken Register Vaktherapie.

Meer verwittiging overheen puntenaantallen, categorieën, kortingsmogelijkheden plusteken inschrijvingsmogelijkheden is te vinden op de website van het Euregionaal Congresburo.

Rivierbron: persbericht

Dit bewering is 13 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail