Nipt mits te veel andere takken van den zorg is personeelstekort zowel onder pathologen ene groeiend probleem. Plusteken dat terwijl er den vraag zoals efficiëntie plus consistente kwaliteit erop ie beoordelen van beeldhouwwerken almaar groter wordt. Diegene diagnoses zijn van volwassene zeggenschap op den te volgen treatment. Hoe huis den diagnose wordt pretenderen, hoe huis den patiënt uiteindelijk geholpen vermag wordt. Ie AI-platform van Aiosyn, helpt pathologen daarbij.

Den meerwaarde van AI, kunstmatige pienterheid, voordat klinische diagnostiek plus pathologie is den afgelopen jaren ofschoon diverse omdraaien aangetoond. Te ie diagnostisch veranderingsproces van veel ziekten, zoals kanker, is pathologie onmisbaar.

AI-platform voordat klinische praktijk

Ie AI-platform van Aiosyn draagt zowel erop aan ie vergroten van den kennis van ziekten mits ie verbeteren van den kwaliteit van den gezondheidszorg. Den ontwikkelde technologie is schaalbaar waardoor artsen wereldwijd toegang kunnen krijgen totdat diepgaande expertise plus diagnostische support. “Met hun artificial intelligence technologie heeft Aiosyn ene uitstekende positie wegens contact te vinden erop den groeiende digitalisering te den zorgsector plus met dit investering vermag ie onderneming uit Nijmegen ie team uitbreiden plus zijn producten plus kerkdiensten voorts ontwikkelingen”, aldus Björn Schaap, investment manager Health erop Oost NL.

Den technologie van Aiosyn maakt gewoonte van ‘neurale netwerken’ wegens met enorme nauwkeurigheid abnormale weefselpatronen zoals kanker te identificeren. Dit algoritmen wordt onderbrak ie onderneming vanuit ie research zoals den klinische praktijk gebracht, met mits mikpunt den tempo plus kwaliteit van den diagnostiek te den pathologie te verbeteren. Met den investering van LUMO Labs plus Oost NL gaat Aiosyn aan den slag wegens den toegang van pathologen totdat kunstmatige pienterheid uit te breiden.

“Duurzame, inclusieve gezondheidszorg vereist toegankelijke diagnostische instrumenten diegene zeer probaat, effectief plus efficiënt zijn. Indien Radboudumc Holding zien wij te den technologie plus ie team van Aiosyn ene vitaal potentieel voordat den toekomst van den gezondheidszorg”, voegt Dennis Lammers, CFO van den Radboudumc Holding ginder aan toe.

“Met LUMO Labs mits lead investor plus Oost NL aan scheepsdek, vormt ene netwerk van kennis plus expertise wegens onzerzijds onderneming sneller te toestaan groeien. Watten betreft den ondernemers- plus zakelijke aspecten van dit samenwerkingsverband zitten wij op één linie. Oost NL heeft onzerzijds ofschoon vroegtijdig te stadium geholpen met ie scherpgerand stellen van onze business case plus ie investor ready maken van onze onderneming. Mee daardoor kunnen wij dit stap zetwerk”, vertelt Patrick den Oprisping, medeoprichter plus CEO van Aiosyn.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.