Den internist heeft zichzelf volgens ie tuchtcollege “structureel grensoverschrijdend ondersteund ten opzichte van den verpleger plusteken andere collega’s”. Hij “raakte hoen ongewild aan, stuurde seksueel getinte WhatsApp-berichten plusteken maakte seksueel getinte opmerkingen”. Den dokter zei zowel nog ooit tegen ene verpleger “dat hij haar moest beoordelen, zij dus moest oppassen plusteken ie ziekenhuis immermeer achter hem zullen staan”, aldus ie collegium.

Noch gerechtigd

Den dokter heeft ene verpleger zowel zelfstandig consulten met patiënten permitteren liefhebben plusteken (slechte) uitslagen van scans permitteren mededelen, terwijl zij daartoe noch gerechtigd wasgoed plusteken dat werkelijk meer zijn inherent taak wasgoed. Den internist heeft voorts enkele wenden zonder toestemming ie patiëntendossier van den overleden moeder van ene verpleger bekeken.

Omhelsd

Den dokter te kwestie heeft toegegeven dat hij ene verpleger “ene twee keer heeft omhelsd”. Hij zullen noch hebben geweten dat zij dat noch op prijs stelde. Volgens hem wasgoed den verpleger diegene genoemde consulten moest tenuitvoerleggen welnu gerechtigd plusteken capabel voordat dit taak.

Coachingstraject

Hoewel hij onderbrak zijn vakgroep plusteken ie ziekenhuis op zijn rijrichting is aangesproken plusteken zelfs ene zogenoemd coachingstraject heeft gevolgd, is den internist tijdens plusteken na dit speciale leergang “op verschillende fronten weer den onjuist ingegaan”, constateert ie collegium. Tijdens den zitting heeft den internist zowel “maar beperkt inzicht getoond te zijn rijrichting”, oordeelt ie soci. (ANP)

De hele uitspraak is te lezen op de website van het Tuchtcollege.