Het overzicht van de technologische innovaties is opgedeeld in 5 thema’s:

  1. Communicatie
  2. Eigen regie
  3. Zinvolle daginvulling
  4. Ondersteuning zorgmedewerkers
  5. Veiligheid

Praktijkvoorbeelden

Nadat je een thema kiest zie je een overzicht met verschillende behoeftes die binnen dit thema passen. Bij deze behoeftes wordt door middel van icoontjes aangegeven voor wie deze innovaties zijn. De doelgroepen zijn: zorgprofessionals, cliënten of naasten.

Per thema wordt er een innovatie uitgelicht in de vorm van een praktijkvoorbeeld. In de bundeling lees je meer over onder andere het gebruik van een slimme bril, een online reserveringssysteem en de Pepper Zorgrobot.

Technologie tijdens corona

Veel van de genoemde innovaties in de bundeling kunnen zeker tijdens de drukke coronatijden een uitkomst zijn. Zo kan een zorgrobot bijdragen aan welzijnsactiviteiten en helpt een handig reserveringssysteem voor het inplannen van bezoek.