Tijdens den coronapandemie is zorg afstand via telemonitoring te korte tijdstip op veel plekken tezamen werd. Patienten zijn voort den bankgebouw genomen positief plus ziekenhuizen zetwerk den technologie zorgvuldig plus veilig te, concludeert den inspectie na visite aan tien ziekenhuizen. Weliswaar stipt den IGJ zowel verbeterpunten aan wegens telemonitoring toekomstbestendig te maken.

Tweefactorauthenticatie

Ene doorslaggevend verbeterpunt is den informatiebeveiliging. “Mits patiënten op apps of websites voordat telemonitoring inloggen, vraagt dat wegens tweefactorauthenticatie maar dat gebeurt noch immer”, schrijft den inspectie te eentje rapport. Vaak biedt den toeleveringsbedrijf diegene potentie welnu aan, maar maakt eentje ziekenhuis er (nog) geen gewoonte van.

Protocollen plus analyses

Andere verbeterpunten diegene IGJ beschrijft, betreft ontbrekende protocollen of analyses op den risico’s van den inzet van telemonitoring (er is vaak geen PRI of eentje vergelijkbare inventarisatie). Noch verwonderlijk waargenomen den tempo waarmee telemonitoring is uitgerold te crisistijd, maar den inspectie verwachten welnu dat ziekenhuizen werkgelegenheid maken van den genoemde verbeterpunten.