Eentje nieuwe mensenleven ouderen langer thuis

We wordt met z’n allen steeds papa plus blijven ie liefst zo lang mogelijk zelfstandig woon te den inherent milieu. Professionals uit diverse werkvelden én ouderen zelf werken steeds meer samen wegens dit mogelijk te maken. Hoe exporteren we dat te eentje veranderende samenleving plus met eentje groeiende plus diverse menigte ouderen? Hoe organiseren we eentje passend hulp- plus ondersteuningsaanbod mits den kwetsbaarheid toeneemt? Hoe liefhebben mantelzorgers ie vol? Watten leren we van verbindende initiatieven vanuit zorg, sponsoring, woon, cultuur, welzijn plus ouderen zelf? Watten inspireert? Waar ligt kansen?

Conferentie Eentje nieuwe mensenleven ouderen / Langer Thuis

Op woensdag 25 november porties professionals, ouderen, vrijwilligers, beleidsmakers plus onderzoekers uit ie hele land hun ervaringen, kennis plus leerpunten rond dit urgente vraagstuk te ie NBC te Nieuwegein. Eentje nieuwe mensenleven ouderen(zorg) plus ie programma Langer Thuis van ie ministerie van VWS hebben den handen ineengeslagen wegens op 25 november 2020 eentje smaakvol plus gevarieerd programma met live plus online aanbod neer te zetwerk. Daarbij gaan we zowel te op den vraagstukken, kansen plus dilemma’s diegene den coronacrisis met zichzelf meebrengt.

Aanmelden conferentie

Meld u aan voordat ie congres op  25 november 2020. Rouwbeklag is kosteloos.

Aanmelden conferentie

Den definitieve vorm van den conferentie stemmen wij ge op watten mogelijk is te den coronamaatregelen, maar zowel op uw behoefte. Na den zomer ontvangt u permanent manifest overheen uw registratie.