Ie CBR wil dat iedereen veilig aan ie verkeer schenkkan meedoen. Met dat doelwit nemen zij noch ge verkeersexamens uit, maar toetsen zij zowel of ene coureur psychisch plusteken lichamelijk te staat is wegens veilig te rijden. Zowel verstrekken zij kennisoverdracht overheen rijden met allerlei aandoeningen.

Inlichting overheen rijden

Na den kennisoverdracht overheen rijden met suikerziekte, epilepsie, ADHD plusteken ADD is nu zowel den kennisoverdracht overheen rijden met dementie verbeterd. Dit is bestemmen voordat zowel patiënten plusteken hun naasten, mits zorgverleners.
 
Ie CBR vindt ie vanuit den visie ‘Veilig thuiskomen’ beslissend dat politici vanwege duidelijke kennisoverdracht verkeersveilige keuzes kunnen maken. Daarom is, te samenwerkingsverband met ie Ministerie van Wegennet plusteken Waterstaat, den informatievoorziening rondom rijden met dementie verbeterd.

Input van patiënten plusteken naasten

Dit vooruitgang van den informatievoorziening is totdat stand gekomen met input van patiënten, hun naasten, zorgverleners, SWOV plusteken Stichting Alzheimer Nederland. Meer weten overheen rijden met dementie? Bekijk den webstek van ie CBR: www.cbr.nl/dementie

Meer kennisoverdracht