Met behulp van Salesforce verwachten Fonds Gehandicaptensport haar dienstverlening te verbeteren, bedrijfsprocessen te stroomlijnen plusteken relaties huis te managen. Medewerkers krijgen meer totaalbeeld plusteken inzicht te den werkzaamheden, zodat zij efficiënter kunnen werken. Zo hebben zij meer tijdstip wegens bovengenoemde ambitie van Pensioenfonds Gehandicaptensport te promoten realiseren.

Ilionx stelt eentje systeem te willen implementeren diegene eentje match schenkkan maken tussen sporter plusteken sportorganisatie. Mits Salesforce-implementatiepartner ondersteunt ilionx Pensioenfonds Gehandicaptensport honingbij ie inzichtelijk maken van werkprocessen plusteken ie inrichten van systemen. Voorts ontwikkeling er volgens beide organisaties nieuwe mogelijkheden voordat ie podium Uniek Sporten, waarmee ie Pensioenfonds mindervaliden tastbaar helpt wegens te kunnen sporten. Ie wordt via ie podium bijvoorbeeld mogelijk wegens den doelgroep te matchen aan eentje sportmaatje.

Ondersteunen ambitie

Ie Salesforce-project is den eerste stap te den maatschappelijke samenwerkingsverband. Ilionx gaat Pensioenfonds Gehandicaptensport voordat eentje tal schooljaar sponsoren. Den IT-dienstverlener wil zo sociaal impact maken plusteken streeft zoals eentje wereld waarin sport voordat iedereen mogelijk is. ilionx ondersteunt Pensioenfonds Gehandicaptensport met kennis plusteken vermogen. Op dit wijze zet den sportorganisatie stappen op ie regio van digitalisering plusteken automatisering.

Monica van Harn, manager tactiek plusteken bestedingen honingbij Pensioenfonds Gehandicaptensport plusteken Emiel Hartog, salesdirector Salesforce Vormgeving Laboratorium honingbij ilionx, stellen veel van den samenwerkingsverband te vooruitzien. “Salesforce is eentje state-of-the-art systeem dat onzerzijds te staat stelt wegens toegankelijker met onze stakeholders wegens te gaan plusteken bedrijfsprocessen te optimaliseren”, aldus Van Harn. Hartog voegt hieraan vrolijk te zijn wegens den eerste concrete stappen voordat den samenwerkingsverband vanuit hetSalesforce Vormgeving Laboratorium te zetwerk.

Groei te zorgsector

Den zorgsector is voordat ilionx eentje belangrijke sector. Te 2019 nam den IT-aanbieder branchegenoot ICTZ overheen, dat ICT-diensten aan zorginstellingen. Den gecombineerde organisatie kon eentje breder pallet aan producten plusteken kerkdiensten bieden op gebieden zoals business intelligence, zorgplatformen plusteken elektronische patiëntendossiers.

Te 2020 werkte den IT-aanbieder samen met ie Isala ziekenhuis (Zwolle, Meppel) aan eentje coronadashboard dat snel inzichtelijk moest maken welke bedden- plusteken IC-capaciteit er nog wasgoed versus ie tal coronapatiënten dat binnenkwam. Zowel op grotere schelp werkte den onderneming datzelfde schooljaar mee aan eentje smart instrumentenbord wegens rustiek corona0uitbraken sneller te kunnen wichelen.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.