Den IGJ gaf den zorginstelling op 5 maart vorig klas ene aanwijzing. Altenastaete voldeed op 9 van den 13 criteria noch aan den normen voordat goede zorg. Zo waren den cliëntendossiers noch op orde, wasgoed den medicatieveiligheid beneden peil, wasgoed personeel noch deskundig voldoende wegens met ie rijrichting van demente bewoners wegens te gaan plusteken ontbrak leidinggevende sturing. Den directie meldde diezelfde maand er alles aan te doet wegens den kwaliteit op den desbetreffende locaties te verbeteren.

Verbetermaatregelen

Altenastaete had zes maanden den tijdstip diegene risico’s weg te nemen. Den inspectie heeft daarop naadloos op 26 november 2021 ene last onder dwangsom opgelegd met ene termijn van drietal maanden plusteken den naleving van den voorschrift nauwlettend gevolgd. Staart januari zijn den twee resterende normen uit den voorschrift getoetst. “Uit dit toets volgt dat Altenastaete voldoet aan den gegeven voorschrift plusteken den last onder dwangsom”, aldus den IGJ.

Zo zag den inspectie tijdens ie visite dat zorgverleners met den huisarts afspraken hebben geproduceerd overheen ie meten van den bloeddruk, den afspraken overheen streefwaarden plusteken welke daad zij willen ondernemen indien den bloeddruk bovenop ene determineren waarde komt. Zowel ziet den IGJ dat zorgverleners samen met den behandelaren ie stappenplan van den Wet zorg plusteken dwang volgen. Voorts zorgt Altenastaete er nu voordat dat zorgverleners honingbij hun zorgverlening plusteken verslaglegging ter ie cliëntdossier den PDCA-cyclus toepassen. “Den inspectie ziet ter den papieren dat den zorgplannen actueel zijn. Zorgverleners rapporteren op doelwit plusteken rapporteren bijzonderheid ter den algemene rapportage indien er geen zorgdoel is.” Den IGJ ziet dat zorgverleners ieder dagdeel rapporteren plusteken dat dat den zorg plusteken treatment zijn geëvalueerd.

Richtlijn beëindigd

Daarom heeft den inspectie op 4 sprokkelmaand den voorschrift beëindigd. Ermee vervalt zowel den op 26 november 2021 aan Altenastaete gegeven last onder dwangsom wegens naleving van den voorschrift over te dwingen.