Ie is den laatste dag van den eerste maand van ie nieuwe schooljaar. Eentje smaakvol ogenblik wegens terug te loeren op 2021 – wederom – ene bewogen schooljaar. Weliswaar hebben wij zowel vorig schooljaar bepaald noch stilzwijgend zittend. Wij zetwerk den top tien van onze best lezen voorwerpen voordat jouw op ene rij. Wegens jouw te inspireren hoe digitalisering den zorg heus vermag ondersteunen, versnellen plus verbeteren.

Top 10: best lezen voorwerpen van 2021

1. Patiënt vermag inherent verwijzing nu online inzien via ZorgDomein

Ongeacht online toegang totdat hun aanvraagformulieren plus persoonlijke berichten kunnen huisartsen plus andere verwijzers patiënten sinds staart 2020 zowel inzage geven te den verwijzing via ZorgDomein. Dit is ene belangrijke stap te den support van patiënten erop hun steeds actievere rol te den gezondheidszorg. Den verwachting is dat steeds meer patiënten op dit wijze geïnformeerd willen wordt. Huisartsen plus den Patiëntenfederatie verwelkomen ie initiatief. Te dit wetsartikel lees jouw waarom.

Lees ie wetsartikel

2. HASP-paramedicus: Nieuwe richtlijn voordat communicatie tussen huisarts plus paramedici

Vanaf 5 juli krijgen huisartsen erop verwijzing zoals paramedische praktijken te ZorgDomein te maken met ene licht aangepaste verwijzing. Zowel den terugkoppeling voort paramedici is verbeterd. ZorgDomein integreert ermee den nieuwe landelijke richtlijn: HASP-paramedicus zodat snelle, veilige, eenduidige plus correcte informatie-uitwisseling tussen huisartsen plus paramedici vermag plaatsvinden. Nieuwsgierig waarom plus hoe dit richtlijn totdat stand is gekomen? Ie vraaggesprek met ie Nederlands Huisartsen Genootschap plus den Vereniging van Oefentherapeuten Cesar plus Mensendieck (VvOCM) lees jouw hier.

Lees ie wetsartikel

3. Zorgverzekeraars gewoontes graag ZorgDomein wegens verzekerden sneller te promoten

Elke dag stellen tientallen verzekerden hun zorgverzekeraar dezelfde vraag: “vermag ik ergens verschillend sneller terecht voordat vervolgzorg?” Voordat ene snel plus juist oplossing verrichten den zorgadviseurs van Menzis, Coöperatie VGZ plus ONVZ graag ene beroep op ZorgDomein. Steeds meer zorginstellingen geven zorgverzekeraars toestemming wegens dit gegevens te te zien. Plus dat is wasgoed nieuwsbericht, zowel voordat den patiënt.

Lees hier ie vraaggesprek met Menzis plus Coöperatie VGZ.

Lees ie wetsartikel

4. Medify verrijkt den ZorgDomein Digitale Patiëntreis

Den koppeling tussen ZorgDomein plus Medify biedt volgens Peter Alexander Krol uitgestrekte mogelijkheden: “Ie veranderingsproces tussen den verwijzing plus den eerste verbintenis is re onontgonnen terrein. Ginder valt voordat zorginstellingen veel winst te behalen.

Lees te dit wetsartikel hoe den koppeling met Medify den Digitale Patiëntreis nóg efficiënter maakt voordat den zorginstelling plus tegelijkertijd zorgt voordat ene betere voorbereiding van den patiënt.

Lees ie wetsartikel

5. Terugblik Mobile Healthcare congres 2021

Esther Berkman en Peter Krol (Medify) tijdens Mobile Healthcare event 2021Tijdens ie Mobile Healthcare congres spraken Esther Berkman plus Peter Alexander Krol overheen den Digitale Patiëntreis. Tijdens den sessie ‘Zonder hobbels digitaal voorbereiden op ie eerste raadpleging: praktijkvoorbeeld samenwerken te den zorg ‘ zijn zij dieper ingegaan op den vraag: “Hoe kunnen wij den trektocht van verwijzing zoals eerste verbintenis voordat den patiënt zo gemakkelijk, efficiënt, overzichtelijk plus betrokken mogelijk maken?”

Heb jouw den sessie gemist? Jouw kunt hem hier terugkijken. 

Lees ie wetsartikel

6. Digitale zorginstelling Ksyos zet voorkomendheid Slaap op ZorgDomein

SlaapproblemenKsyos nu met den polikliniek voordat slaapapneu op ZorgDomein. “Sinds 2020 voorbinden steeds meer zorginstellingen zowel digitaal zorgaanbod op onzerzijds verhoging. Ksyos gaat erin nog ene stap voorts, voort zorg uitsluitend digitaal aan te bieden. Plus dat sluit naadloos aan erop den missie van ZorgDomein: voordat iedere patiënt den best mogelijk zorg bereikbaar maken.”, aldus Paul Simoons van ZorgDomein.

 

Lees ie wetsartikel

Keynote internist en hoogleraar Marcel Levi tijdens het ZorgDomein event7. Marcel Levi: “Digitalisering is geen utopie”

Helpt den digitale transitie re wegens den zorg veiliger, efficiënter plus menselijker te maken? Mits iemand ginds ene zinnig oplossing op vermag geven dan is ie Marcel Levi. Volgens hem vermag digitalisering den zorg nu, maar zowel te den toekomst écht veiliger, efficiënter plus plezieriger maken.

Heb jouw zijn keynote gemist? Hier lees jouw den uittreksel.

Lees ie wetsartikel

8. Proeftuin eOverdracht: Digitale overdracht tussen ziekenhuis plus ouderenzorgorganisaties

Te tijden wanneer den zorgvraag groter is dan ie aanbod kunnen noch alle plaatsingsverzoeken ongezouten goedgekeurd wordt. Patiënten kunnen dan te ZorgDomein op den wachtlijst plaatsen wordt. VVT’s kunnen erop ie voorbinden van hun vermogen te ie aanbodscherm zowel permitteren zien hoe lang den wachtlijst is. plaatsingsverzoek te treatment is.

 

Lees ie wetsartikel

9.Contrabas Vermeulen: “Meer ruimte maken voordat mensenwerk te den zorg”

Presentatie roadmap ZorgDomein door head of product Bas VermeulenZorgDomein heeft den mensen, den middelen én den ambitie wegens processen te den zorg huis te permitteren verlopen. Maar welke producten ga jouw daarvoor verbeteren of opzienbarend uitbouwen? Plus hoe doen jouw dat, zodat jouw ie uiterst mogelijke effect bereikt? Diegene vragen ligt sinds ene half schooljaar op ie bordje van Contrabas Vermeulen. Den ingaan gaf hij start oktober tijdens onzerzijds hybride event te kameryck. Jouw kunt zij hier nalezen.

 

Lees ie wetsartikel

10. Paramedici maken versnellingsslag te digitale gegevensuitwisseling met huisarts

Vijf beroepsverenigingen van paramedisch zorgverleners – logopedisten, ergotherapeuten, huidtherapeuten, optometristen plus oefentherapeuten – stimuleren hun leden wegens eenvoudig plus veilig gegevens uit te wisselen met andere zorgverleners, den regionale samenwerkingsverband ene impuls te geven plus digitale verwijzingen te ontvangen diegene voldoet aan den HASP-Paramedicus richtlijn. Ben jouw aangesloten erop één van dit beroepsverenigingen plus wil jouw meer weten? Lees dan snel voorts.

Lees ie wetsartikel

The postbode Ie liefste van 2021: onze top 10 best lezen voorwerpen van ie afgelopen schooljaar appeared first on ZorgDomein.