Digitale wegen bewandelen brengt onzerzijds verafgelegen, maar noch overal naartoe. Diegene lesuur kunnen wij welnu voorttrekken uit den afgelopen tijdsperiode, waarin huisgezin, vrienden, plusteken collega’s voornamelijk bestonden uit pixels op eentje scherm. Zowel ie voeling tussen oefenmeester plusteken cliënt worden regelmatig vervangen doorheen eentje virtueel ogenblik.

Alternatieven voordat dagbesteding

Verschillende organisaties zochten tijdens den lockdown zoals digitale alternatieven voordat dagbesteding, omdat hun dagbestedingslocaties moesten sluiten. Te 2020 deed Vilans daarom eentje verkenning zoals den mogelijkheden van digitale dagbesteding. Zowel vorsen Vilans mogelijkheden wegens digitaal voeling ‘warmer’ te maken, met mits mikpunt ie gemis aan nabijheid plusteken aanraking te verminderen. Te 2021 combineerde Vilans den inzichten uit dit projecten. Daarbij betrokken zij meerdere zorgorganisaties uit den gehandicaptensector.

Online plusteken lichamelijk

Via eentje reeks online plusteken fysieke samenkomsten bracht Vilans zorgorganisaties onder elkander. Zij wisselden wederkerig ervaringen uit plusteken deden inspiratie op rondom den thema’s ‘Digitale Dagbesteding’ plusteken ‘Warm Voeling’. Organisaties kregen zowel den mogelijkheid wegens aan den slag te gaan met eentje uitprobeerbox met verschillende technologieën plusteken producten. Zoals eentje speaker plusteken webcam, of eentje magneetband diegene trillingen verstrekken op ie tempo van opzoeken.Zelf aan den slag met digitale dagbesteding?Den lessen plusteken praktijkervaringen diegene den zorgorganisaties hebben opgedaan zijn gebundeld ter dit Digidoeboek. Ie mikpunt van dit pil is wegens jou te inspireren plusteken op ideeën te brengen. Zo kun jou zelf stichten plusteken laagdrempelig uitproberen met ‘Digitale Dagbesteding’ plusteken ‘Warm Voeling’. Jij vindt tips, praktische opdrachten plusteken inspirerende kiek’s wegens aan den slag te gaan met digitale dagbesteding. Hiermee zet jou binnenshuis jouw organisatie op jou inherent wijze plusteken ter jou inherent tempo digitale dagbesteding op met oog voordat warm voeling.Download ie Digidoeboek