Huisartsen plusteken bedrijfsartsen vinden mekaar nog noch via den app Patiëntoverleg. Vaak zijn zij noch op den hoogte van ie bestaat van dit app. Dat blijkt uit research van ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu (RIVM). Ie meeste voeling vindt nog schriftelijk of telefonisch positie. Weliswaar geven den meeste ondervraagde huisartsen plusteken bedrijfsartsen aan dat zij chatfuntie welnu willen tradities wegens den samenwerkingsverband te verbeteren.

Ie mikpunt van Patiëntoverleg is wegens ie voeling tussen huisartsen plusteken bedrijfsartsen via eentje simpele chatfunctie makkelijker te maken, waardoor zieke werknemers huis begeleid kunnen wordt. Wegens ie voeling tussen kip te verbeteren, worden Patiëntoverleg uitgebreid, indien onderdeel binnenshuis ie online toneelpodium ZorgDomein.

Reminders nodig

Den ondervraagde huisartsen plusteken bedrijfsartsen stellen voordat kip regelmatig eraan te herinneren dat Patiëntoverleg bestaat plusteken welke voordelen ie heeft. Dat vermag bijvoorbeeld via vaktijdschriften of nascholing. Zowel lijkt men tijdstip nodig te hebben wegens ie gewoonte ervan eentje onderdeel van hun werkwijze te toestaan wordt.

Omdat den app zo weinig is tweedehands, vermag ie RIVM noch adviseren overheen verbeteringen. Zowel vermag met dit research geen uitspraak gedaan wordt of den app helpt wegens zieke werknemers huis te wegbrengen.