Huisartsen plus bedrijfsartsen gewoontes den app Patiëntoverleg nog weinig. Vaak zijn zij nog noch op den hoogte van ie zijn van dit app. Dat blijkt uit research van ie RIVM. Doelwit van Patiëntoverleg is wegens ie voeling tussen huisartsen plus bedrijfsartsen via ene simpele chatfunctie makkelijker te maken, waardoor zieke werknemers huis begeleid kunnen wordt. Dit meldt ie RIVM. 

Ter positie van via dit chatfunctie vindt ie meeste voeling nog schriftelijk of telefonisch positie. Weliswaar geven den meeste ondervraagde huisartsen plus bedrijfsartsen aan dat zij Patiëntoverleg welnu willen gewoontes. Zij zien ie indien vraag wegens den samenwerkingsverband te verbeteren.

Regelmatig herinneren

Den ondervraagde huisartsen plus bedrijfsartsen stellen voordat hoen regelmatig eraan te herinneren dat Patiëntoverleg bestaat plus welke voordelen ie heeft. Dat schenkkan bijvoorbeeld via vaktijdschriften of nascholing. Zowel lijkt men tijdstip nodig te hebben wegens ie gewoonte ervan ene onderdeel van hun werkwijze te permitteren wordt.

Omdat den app zo weinig is tweedehands, schenkkan ie RIVM noch adviseren overheen verbeteringen. Zowel schenkkan met dit research geen uitspraak gedaan wordt of den app helpt wegens zieke werknemers huis te verwijderen.

Verontschuldiging ontwikkeling Patiëntoverleg

Huisartsen plus bedrijfsartsen willen meer met jawel samenwerken wegens werknemers met gezondheidsproblemen te verwijderen plus te verplegen. Maar huisartsen kunnen den bedrijfsartsen vaak moeilijk vinden plus doordringen. Wegens ie voeling tussen hoen te verbeteren, worden Patiëntoverleg uitgebreid, indien onderdeel hierbinnen ie online verhoging ZorgDomein.

Vanwege: Nationale Zorggids