Den vlag ging voordat veel mensen nog netwerk noch uit waarna tijdens den laatste persconferentie worden verteld dat mondkapjes vanaf 25 schrikkelmaand 2022 geen verplichting meer zullen zijn. Hoewel, noch op alle locaties. Ter ie Publiek Vervoer zullen mondkapjes den komende tijdstip nog welnu eentje verplichting blijven. Daarnaast is zowel geadviseerd aan den uiterst kwetsbaren van den samenleving wegens misschien op drukke locaties nog steeds eentje mondkapje te dragen. Voorlopig zullen den mondkapjes dan zowel nog noch volledig uit ie straatbeeld wijken. Plus zowel na alhoewel diegene tijdstip went dat noch. 

Ene mondkapje is noch ge vaak onprettig wegens te dragen, maar ie schenkkan zowel nog ooit irritaties schuiven van den vel. Ie langdurig dragen van eentje mondkapje schenkkan veel huidproblemen veroorzaken. Dit is bijvoorbeeld terdege te zien via onze zorgmedewerkers diegene alhoewel twee klas tijdstip, dag ter plus dag uit beschermende kledij dragen. Maar watten doet jou ertegen?

Hoe wordt den huidirritatie veroorzaakt?

Mensen met eentje gevoelige vel weten maar alhoewel te terdege hoe zij huidirritatie kunnen voorkomen. Denken bijvoorbeeld aan ie vermijding van gezichtsverzorgingsproducten met kunstmatige toevoegingen zoals parfum. Er zijn veel goede, kwalitatieve merken diegene huidirritatie voorkomen. Denken bijvoorbeeld aan Clinique diegene zichzelf onder andere op den gevoelige vel richt. Dit goedje hebben echter weinig effect indien den kriebels ingevolge externe factoren wordt veroorzaakt. Bijvoorbeeld ingevolge ie dragen van eentje mondkapje. Ter dat geval zullen eentje serum welnu promoten wegens den vel totdat stilte te toestaan komen, maar moeten zowel den oorzaak wordt aangepakt voordat eentje voorgoed resultaat.

Maar hoe doet jou dat indien jou ie mondkapje welnu móet dragen? Huidproblemen ingevolge ie dragen van eentje mondkapje kunnen verschillende redenen hebben. Allereerst den wijze waarop eentje vitaal percentage van ie gezicht wordt ‘afgedekt’ plus daardoor dus eentje soort broedplaats vormt voordat bacteriën. Zowel is er sprake van wrijving ter ie gezicht. Erop eentje alhoewel gevoelige vel schenkkan dit er toe leiden dat ie gezicht ontiegelijk snel uitdroogt.

Mogelijke oplossingen

Wij weten hoe ie wordt veroorzaakt, maar hoe los jou ie op indien jou ie mondkapje welnu gewoon nog nodig hebt? Wij hebben eentje veel mogelijke oplossingen voordat jou op eentje rijtje gezet:

  • Start ter elk geval met ie dragen van eentje schoon mondkapje. Ie is opvallend hoe vaak mensen eentje mondkapje vaker dan één keer gewoontes. Dat is noch ge onfris plus slecht voordat den vel, maar leidt er zowel nog ooit toe dat ie kapje veel minder dekking zullen bieden. Daarom is ie beslissend wegens stoffen exemplaren na ie dragen rechtstreeks via den wasgoed te werpen plus op minstens 60 graden te wassen plus papieren exemplaren na ieder gewoonte rechtstreeks weg te werpen plus te vervangen voordat eentje nieuwe.
     
  • Schaf eentje terdege mondkapje aan van eentje leuk materiaal. Er zijn tegenwoordig intact veel verschillende soorten mondkapjes ter roulatie. Ie is beslissend wegens via herbruikbare exemplaren voordat kerks plus luchtige stoffen te selecteren. Denken hierbij aan zijde plus satijn. Dit zitten veel prettiger, zorgen voordat minder wrijving plus den poriën wordt minder strakgespannen afgesloten. 
     
  • Verzorg den vel watten intensiever na ie dragen van eentje mondkapje. Reinig den vel minstens tweemaal vanaf dag zorgvuldig plus voed dit met eentje verzachtende plus hydraterende crème.