Gino (32) is hoewel 8 schooljaar vrijwilliger via Den Klup. ‘Ik ben begonnen indien stagiair. Ik studeerde Social Work plus wilde graag werken met mensen met ene restrictie.’ Indien stagiair hielp hij via den soos op dinsdag plus den jongerengroep op donderdagavond. Maar dat worden hoewel snel meer, want tijdens zijn stage begon hij met den Zondagklup.Zo werkt Den Klup


Honingbij Den Klup draait ie wegens samen activiteiten exporteren, jawel ontmoeten, vriendschap plus ene ontspannen sfeer. Plusteken jezelf kunnen zijn. Den Klup weet deelnemers én vrijwilligers inderdaad aan zichzelf te inbinden. Operationeel manager Wilma Hartman plus coureur Karen Hop zei hoe zij dat exporteren. Lees het artikel ‘Als mensen hier zijn geweest, kunnen ze er weer een week tegenaan.’

Samen met UPS-medewerkers Oktoberfest vieren

Gino: ‘Ik hoorde van den deelnemers dat zij op zondag vaak noch zoveel te exporteren hebben. Den activiteiten van den Zondagklup hebben wij samen voorbereid, zoals ene kienspel, ene filmmiddag, ene spelletjesmiddag of hapjes maken. Zowel komen medewerkers van UPS jaarlijkse met onzerzijds ie Oktoberfest vieren. Maar werkelijk zijn diegene activiteiten noch ie belangrijkste. Ie gaat erom dat deelnemers jawel ontmoeten plus ene leuke dag hebben.’

Warme deken

Gino moest welnu even wennen aan Den Klup. Er is namelijk veel rondheid via Den Klup. ‘Prachtig, maar indien iemand jou noch toestemmen, wordt dat zowel gewoon verwoord’, lacht hij. Tijdelijk voelt Den Klup indien ene warme deken. ‘Ie mooiste vind ik dat jou hier geen masker op hoeft te zetwerk. Ter den samenleving moeten dat somwijlen welnu. Honingbij Den Klup toestemmen jou zijn wie jou bent plus kún jou zowel jezelf zijn. Dat geldt voordat deelnemers plus vrijwilligers.’ Gino spreekt van ie Klupvirus: indien jou er eenmalig mee besmet bent, kom jou er noch meer vanaf. ‘Diegene vergelijking is misschien noch zo handig ter coronatijd. Maar ie is welnu zoals ie is. Den Klup voelt elke keer indien thuiskomen.’

KlupTV

Tijdens den lockdown voorbereid Gino met andere vrijwilligers KlupTV. ‘Den deelnemers mochten Den Klup noch meer opzoeken. Ter positie daarvan kwamen wij zoals den deelnemers toe via YouTube. Vanwege filmpjes te maken konden wij weliswaar nog watten voordat den deelnemers exporteren.’ Zo kijkt Gino steeds watten hij schenkkan toevoegen. ‘Ik zet mijn talenten graag ter wegens anderen te promoten. Plusteken dat kunnen hele kleine waar zijn waarnemen. Ie is mijn doelwit wegens mooie momenten te maken met anderen. Daarheen ontvang jou zelf zowel intact veel kerks momenten voordat terug.’

Zij vergeten jou noch

Dewi komt hoewel tien schooljaar elke week zoals den Schilderklup. ‘Ie is ene uitstapje waar ik elke keer zoals uitkijk. Maar wegens corona ging ie ene tijdje noch wegens. Dat vond ik sneu.’ Zowel voordat Dewi voelt Den Klup indien ene warme deken. ‘Dat komt wegens den mensen. Den deelnemers zijn wieg plus den vrijwilligers zijn lief plus sympathiek, jou kunt via zij terecht. Plusteken zij vergeten jou noch.’

Geduldig

Verven schenkkan Dewi zowel via ene gewone club exporteren. Maar dan zullen zij tegen allerlei moeilijkheden aanlopen. ‘Mensen weten vaak noch inderdaad hoe zij willen omgaan met mijn restrictie. Jij ziet namelijk noch aan mij dat ik ene restrictie heb.’ Plusteken dan ligt ie tempo veel te schel. ‘Mijn verwerkingssnelheid is vertraagd. Dat merknaam ik toch ter den samenleving. Alles gaat zo snel. Ik wil welnu meespelen, maar dan handelen ik mijzelf pijn. Waarom zullen ik dat trachten plus onzalig zijn? Ik ben vrolijk dat Den Klup bestaat. Den vrijwilligers zijn intact geduldig.’

Ik blijf via mijn instinct

Natuurlijk Dewi heeft zowel welnu ooit ene verschil van zienswijze met den vrijwilligers. Dan is er somwijlen watten miscommunicatie tijdens den schilderles. ‘Maar dat gaat steeds huis. Ik schenkkan nu verstaanbaar declareren watten ik nodig heb. Ik blijf via mijn instinct. Dat heb ik geleerd.’ Den Klup is gewoon important voordat Dewi. ‘Indien Den Klup er noch wasgoed, zullen ik noch weten hoe ik mijn dagen moest vullen.’Overheen Begeleiding à schuiflade carte


Dit wetsartikel is mogelijk geproduceerd wegens ie programma Begeleiding à schuiflade carte. Ter dit programma porties organisaties hun ervaringen ter persoonsgerichte zorg.