Meld je aan

Op ie congres ‘Eentje nieuwe mensenleven ouderen(zorg) vinden 2 inspiratiesessies positie overheen woon voordat ouderen:

Inspiratiesessie woonplezier en technologie

Ongeacht den resultaten van ie research zoals den meerwaarde van nieuwe woonvormen, wordt twee praktijkvoorbeelden uitgelegd.

 

  • Rick Hogenboom, coureur zorgorganisatie den Terpostbezorging te Enschede, licht toe hoe den waarschijnlijkheid voordat nieuwbouw wordt tweedehands wegens van den hele wijk den Terpostbezorging eentje inclusieve wijk te maken. Inherent verantwoordelijkheid, samenredzaamheid plusteken wederzijdsheid zijn hierbij uitgangspunten.
  • Ie tweede voorbeeld is van Den Zorggroep te Tegelen, waar te den Nieuwe Munt eentje wijk gecreëerd is waar mensen zo lang mogelijk zelfstandig te hun inherent vorm blijven woon. Petra van Wijlick plusteken Loek Thijssen, beide ambassadeurs woon, welzijn plusteken zorg, lichten dit toe. Verschillende vormen van woon, activiteiten plusteken voorzieningen, dagbesteding e.d. zijn ontwikkeld. Samenwerkingsverband met den huisartsen, woningcorporatie plusteken gemeente is den ondergrond.

Voorzitter:

Penny Senior, beleidsadviseur Woon plusteken Zorg, Actiz

Sprekers:

Rick Hogenboom, coureur, den Terpostbezorging Enschede

Petra van Wijlick plusteken Loek Thijssen, ambassadeurs woon, welzijn plusteken zorg, Den Zorggroep

Langer zelfstandig woon is noch enig ie motto van den overheid, maar ie is zowel eentje wil van den meeste ouderen zelf. Slimme technologie biedt den grootste gelofte wegens onder te dragen aan den probleem wegens ouderen zo lang mogelijk onafhankelijk plusteken gezondheidsbevorderend thuis te toestaan woon. Zo vermag den slimme woonhuis zelf met den juiste rangschikking plusteken robotica den huisbewoner ondersteunen te ie vader wordt. Maar hoe vermag diegene slimme technologie diegene bijdrage ie uitgelezene leveren, toegepast op den individuele willen plusteken verlangens plusteken met aanpassingsvermogen? Na enkele korte presentaties gaan wij te kleine groepen aan den slag met den vereisten voordat bouwkunst, domotica plusteken robotica te relatie totdat woonplezier.

youtu.be/gWQFyeXYeuc


Voorzitters:

Lex van Delden, senior tester, Leyden Academy on Vitality and Ageing

Coosje Hammink, docent-onderzoeker, lectoraat Architecture te Health, Hogeschool van Arnhem plusteken Nijmegen

Spreker:

Angela Jansen, coureur, ZZG Zorggroep Nijmegen

Meld je aan