Den implementatie van den Wzd is op veel plekken nog te volle spoed. Dan is ie wasgoed wegens voltooid plusteken toe ooit stilzwijgend te staan honingbij hoe ie nu gaat met ie waarnemen, voorkomen plusteken opheffen van onvrijwillige zorg. Vilans ontwikkelde daarvoor den Zelfscan Wzd.

Verbeteren plusteken leren met den zelfscan

Teams kunnen met den Zelfscan Wzd samen loeren hoe verafgelegen zij zijn met den Wet zorg plusteken dwang te den praktijk. Watten gaat wasgoed? Watten verdient nog reserve voetlicht plusteken watten gaan wij daarvoor tenuitvoerleggen?

Den zelfscan start met ene vragenlijst diegene ieder teamlid individueel invult. Ter elke stelling geven zij aan of diegene zoals hun opinie klopt of noch. Den trainer van den zelfscan (veelal ene teammanager, kwaliteitsmedewerker of Wzd-functionaris) bespreekt (ene percentage van) den stellingen vervolgens met ie team. Ter dat gesprek defini den teamleden waaraan ie team nog meer voetlicht moeten uitgeven plusteken watten alhoewel wasgoed gaat. Zij sluiten voltooid met afspraken overheen ie voortzetting. Er is ene chic instructieblad voordat den trainer.
Ie heeft ene lerend effect


 

“Medewerkers werden intact geestdriftig van den zelfscan Wzd. Zij geoefend ie indien ene methode van leren. Den rijtjes met reserve kennisgeving op den keerzijde gaf hoen zojuist zowel inzicht dat zij somwijlen nog noch alles helemaal op orde hadden. Dat had ene lerend effect.”


“Jouw krijgt wasgoed zicht op hoe verafgelegen ie staat met den implementatie. Plus den medewerkers hebben ie vooral zowel geoefend indien ‘gewoon ene wieg gesprek’.“ 


Jolanda van den Berg – Raadgever honingbij stichting Avoord Zorg plusteken Woon

Ie is zowel waardevol wegens ene beeld te krijgen hoe verafgelegen den locatie of organisatie indien geheel is met den invoering van den Wzd. Daarvoor is ene handige tool geproduceerd, diegene den resultaten van den teams te ene oogopslag weergeeft.

Download den Zelfscan Wzd

Handelen mee met ie online Wzd Café

Op 28 september is er ene online Wzd Café waarin Henry Mostert plusteken Jolanda van den Berg den Zelfscan Wzd uitgebreid verduidelijken. Jolanda van den Berg vertelt hoe zij den zelfscan gebruikte wegens te haar organisatie binnenshuis teams ie gesprek op spoed te brengen overheen ‘Leven te vrijheid’. Zij deelt den reacties diegene zij kreeg van den teamleden plusteken watten ie voortzetting is. Henry Mostert (expert van Vilans) helpt jou voorts op weg wegens den zelfscan Wzd te te zetwerk jouw organisatie.

Meld je aan