Kennisbijeenkomsten Zorgstandaard Dementie

Den komende jaren staan te ie teken van den Nationale Dementiestrategie 2021 – 2030, waarin den ambitie benoemd wordt dat alle professionals te regionale dementienetwerken volgens den Zorgstandaard Dementie gaan werken. Hoe start jou hiermee, plus waar moeten jou op letten?

Programma samenkomsten

Experts plus mensen uit den praktijk zei hoe jou aan den slag kunt gaan met den Zorgstandaard.
Ie programma bestaat uit den volgende samenkomsten (klik op den listig wegens jou aan te veiligheidsfunctionaris voordat den online samanscholing):

 • Donderdag 8 april 15.00 – 17.00 uur: Zo werk je met de Zorgstandaard Dementie

  Watten is den Zorgstandaard Dementie? Hoe ga jou er samen mee aan den slag? Hoe werkt dat te den praktijk? Welke goede voorbeelden zijn er? Kennisbijeenkomst voordat professionals te den dementiezorg.
 • Donderdag 22 april 15.00 – 17.00 uur: Randvoorwaarden voor persoonsgerichte en integrale dementiezorg

  Den Zorgstandaard Dementie noemt ene veel randvoorwaarden voordat goede dementiezorg plus steun. Ter dit sessie zoomen wij te op netwerksamenwerking plus casemanagement. Zowel staan wij stilzwijgend te den mogelijkheden van domeinoverstijgende financiering. 
 • Donderdag 27 mei 15.00 – 17.00 uur: Vergeet ons niet! 3 bijzondere doelgroepen

  Den Zorgstandaard besteedt specifieke voetlicht aan trio bijzondere groepen, omdat voort verschillende redenen dementie te hun vaak moeilijker te waarnemen is én omdat hun situatie vaak verschilt van ouderen met dementie. Dit kennisbijeenkomst gaat te op jonge mensen met dementie, migranten met dementie plus mensen met ene verstandelijke restrictie plus dementie. 
 • Donderdag 17 juni 15.00 – 17.00 uur: De rode draad: de terugkomende onderwerpen

  Dementie is ene jarenlang veranderingsproces. Ter dit veranderingsproces komen ene veel onderwerpen voortdurend terug. Ter dit kennisbijeenkomst uitgeven wij ginds voetlicht aan. Zoals: den proactieve zorgplanning, hoe wegens te gaan met beperkte gezondheidsvaardigheden, ie gewichtigheid plus den kansen van samen besluiten plus goede informatievoorziening te den regio. Heb jou ongezouten te maken met mensen met dementie plus hun naasten, dan ontvang jou hier waardevolle tips voordat jou werkgelegenheid! 

 Meer oplezen