Eentje uitdrukkelijk netwerk biedt tal van voordelen. Ie schenkkan zorgen voordat eentje sterke regionale positie, deuren openen diegene normaal gesloten blijven, jouw voorzien van relevante kennis plus jouw wijzen op interessante kansen. Onderschikkend van jouw behoeftes, kun jouw defini welke mensen, organisaties, middelen of bestaande netwerken hier was erbij bijvoegen. Dit klinkt allen natuurlijk hevig was, maar hoe pak jouw ie aan? Te dit wetsartikel nemen wij jouw stap voordat stap mee te ie opbouwen plus verzorgd van eentje netwerk.

 

Stap 1: Watten zijn jouw passies plus competenties?

Jouw bent allen fysiotherapeut. Ben jouw ermee allen idem? Indien ie was is beschik jouw overheen andere competenties dan jouw collega-fysiotherapeuten. Zowel den ene manuele therapeut of kinderfysiotherapeut is den andere noch. Jouw hebt eentje voorliefde aan patiënten, emoties plus hanteert eentje inherent werkwijze. Wegens te construeren aan eentje sterk netwerk moeten jouw dus vantevoren was weten welk netwerk past erbij jouw passies plus competenties. Eentje gesprek aangaan vanuit eentje gemeenschappelijke gever praat hoewel eentje stuk makkelijker. Den Hogeschool Utrecht heeft hier eentje video geproduceerd, waar dit was te uitgelegd wordt.

 

Stap 2: Maak eentje omgevingsanalyse

Indien jouw was te beeld hebt watten jouw inherent passies plus competenties zijn, is den volgende stap wegens eentje ontleden te maken van den omlijning. Ben jouw bijvoorbeeld kinderfysiotherapeut, maar bevindt den praktijk zichzelf te eentje wijk waar vooral veel senioren woon plus waar weinig scholen plus sportverenigingen zijn, dan wordt ie eentje stuk lastiger wegens jouw doelgroep uit jouw inherent wijk te halen.

 

Kijk dus was zoals den volgende factoren:

 1. Hoe ziet den populatie te den omlijning van den praktijk eruit?
 2. Hoe gezondheidsbevorderend is den populatie?
 3. Welke zorg- plus welzijnsvoorzieningen zijn er?
 4. Welke bestaande netwerken zijn er allen hoewel?

 

Waar kun jouw kennisoverdracht vandaan halen overheen jouw wijk plus jouw doelgroepen?

 1. Den webstek van den gemeente
 2. Jouw inherent patiënten database
 3. Regionale nieuwssites plus tijdschriften
 4. Lokale netwerken
 5. allecijfers.nl
 6. funda.nl
 7. cbsinuwbuurt.nl

 

Stap 3: Bepaal ie onderscheidend vermogen

Watten maakt jou indien therapeut uniek plus watten biedt den praktijk aan onderscheidend vermogen ten opzichte van andere praktijken te den regio. Watten maakt den praktijk bijvoorbeeld zo’n leuke plek wegens te werken? Watten zorgt ervoor dat patiënten graag erbij jou of den praktijk onder treatment komen? Watten is er onderscheidend aan den wijze waarop jouw werkt? Welke behandelresultaten kun jouw toestaan zien? Zo zijn er veel verschillende facetten waar onderscheidend vermogen op bepaald schenkkan wordt. Onderbrak dit was inzichtelijk te maken, kun jouw ie was zoals zonder toe uitdragen te eentje unieke positionering.

 

Stap 4: Breng vervolgens te kaartje welke mensen/bedrijven/verenigingen/scholen/andere zorgverleners hier was erbij stappen

Indien jouw den eerste trio stappen succesvol hebt doorlopen is ie tijdstip wegens was te kaartje te brengen welke partijen hier allen was erbij stappen. Heb jouw bijvoorbeeld eentje programma opgezet voordat zwangere vrouwen, dan schenkkan ie was zijn dat belangrijke samenwerkingspartners verloskundigenpraktijken, zwembaden, sportscholen, dietistes, plus gynaecologen zijn. Kijk jouw meer out-of-the-box dan kun jouw zowel nog loeren zoals online communities waar zwangere vrouwen zichzelf bevinden plus verschillende zwangerschapscursussen te den omlijning.

 

Stap 5: Watten is den gemeenschappelijke gever?

Den voet voordat eentje succesvolle samenwerkingsverband ligt te den gemeenschappelijke gever. Dit dient voordat alle betrokken partijen helder te zijn. Hier gaat ie vaak mis. Te ie leggen van eentje eerste voeling wordt veelal gekeken zoals watten den andere partij voordat jou schenkkan inhouden, zoals ie doorverwijzen van patiënten. Exclusief watten kun jij op jouw onderhoudsbeurt inhouden voordat den andere betrokken partijen? Zorg dat jouw was te beeld krijgt watten den behoeftes zijn van den partijen met wie jouw wilt samenwerken. Ga voordat eentje lange termijn relatie plus noch voordat eentje snelle korte termijn score. Ie construeren plus verzorgd van eentje netwerk vraagt te eerste instantie veel investeringsvermogen.

 1. Watten speelt er?
 2. Watten is bepalend voordat jullie gezamenlijke patiënt/klant?
 3. Watten zijn den mogelijkheden?
 4. Waar gaan wij samen voordat?

 

Wegens was te beeld te krijgen watten den gemeenschappelijke delers zijn, moeten jouw jouw potentiële samenwerkingspartners plus hun behoeftes weten. Jouw moeten vatten waar zij vandaan komen plus watten voordat hoen bepalend is. Vervolgens is ie bepalend dat jouw wederzijdse waardering hebt voordat elkaars wentelen in eentje samenwerkingsverband. Indien jouw hoewel dit fases hebt doorlopen, is er stap sprake van wederzijds vertrouwen wegens met jawel eentje succesvolle samenwerkingsverband aan te gaan.

 

Stap 6: Verzorgd van jouw netwerk

‘Vertrouwen komt te voetbeen, maar gaat te vos’. Ie is intact bepalend dat jouw blijft investeren te jouw bestaande relaties plus zij noch voordat vanzelfsprekend gaat nemen. Er hoeft dan maar televisiekanaal eentje andere partij te zijn diegene met den juiste gemeenschappelijke gever jouw samenwerkingspartner benadert plus den opgebouwde relatie schenkkan verloren gaan.

 

Nog eentje tal tips wegens mee aan den slag te gaan:

 1. Stel noch meteen jouw hulpvraag, kijk watten jouw eentje ander kunt bieden
 2. Weeskind specifiek, ga te op jouw volume plus kom met praktijkvoorbeelden
 3. Denken aan den lange termijn, jouw hoeft noch meteen iets voordat jawel te inhouden
 4. Zet jouw inherent netwerk te wegens anderen te promoten
 5. Blijf investeren te jouw relaties, vasthouden zij was erbij te eentje database plus noteer hoe jouw jawel weet, watten jouw voordat jawel kunt inhouden plus andere relevante kennisoverdracht. Maak er aparte contactmomenten van.
 6. Maak gewoonte van LinkedIn (zie zowel onzerzijds wetsartikel hoe jouw LinkedIn kunt wedden wegens jouw netwerk op te construeren plus verzorgd) Start hierbij met FysioPromotor plus ZorgPromotor