Maar hoe werkt dit precies? Plusteken hoe regelt u dit meteen zo? Ontdek te dit blog hoe u uw gevoelige patiënt- plusteken cliëntgegevens plusteken overige gegevens huis kunt beschermen tegen ransomware.

Attaqueren met ransomware zijn noch opzienbarend, zeker noch te den zorg. Medische gegevens van patiënten plusteken cliënten, allerlei andere gegevens plusteken systemen wordt gegijzeld plusteken versleuteld wegens tegen den betaling van losgeld weer vrijgegeven te wordt. Vermijding dat gevoelige gegevens zomaar te den handen van cybercriminelen komt? Investeren te cybersecuritytrainingen, updaten van software, nieuwe securitypatches meteen installeren of ene waterdichte firewall kunnen uw IT ene stuk veiliger plusteken robuuster maken. Maar ie laatste redmiddel tegen ransomware? Eentje back-up met niet-versleutelde versies van uw computerbestanden!

Snel reparatie, beperkt gegevensverlies

Wegens snel te kunnen repareren van gegevensverlies of imagoschade plusteken wegens financiële prestaties zoveel mogelijk te vermijding, moeten u mits concern kunnen vertrouwen op uw back-ups. Wanneer ie mislukt wegens ene ransomware-aanval te voorkomen, is ie voordat ie reparatie van cruciaal bij wegens ene onaantastbare back-up (diegene noch vermag wordt verwijderd of versleuteld) te hebben. Eentje snel reparatie minimaliseert downtime plusteken beperkt gegevensverlies. Zowel bent u best noch horig van één locatie voordat uw back-up. Daarbij bewaart u uw back-up ie liefst uitwonend.

Back-up zonder kopzorgen

Weliswaar heeft elke plak ene ommezijde. Eentje back-up is lastig wegens zelf te installeren. Ie is noch exclusief arbeidsintensief, maar u hebt er zowel den nodige kennis plusteken tijdstip (day-to-day monitoring) voordat nodig. Breek er uw schoolhoofd noch overheen, want met Back-up spil a Service (BaaS) kunt u eenvoudig, snel plusteken degelijk ene back-up van uw gegevens buitenshuis ie inherent datacenter plekken.

Te ene beveiligd datacentrum te Nederland versleutelt STLN uw back-up met uw inherent tool voordat ene veilige opslag. Volgens ene vast schema volgen wij den back-ups, terwijl u profiteert van flexibiliteit, ene vaste prijs vanaf maand (u betaalt slechts voordat watten u effectief tweedehands) plusteken ie raad van onze experts. Zo wijken uw zorgen plusteken kunt u zichzelf focussen op watten er feitelijk toe doet: den zorg voordat uw patiënten plusteken cliënten.

Meer weten overheen Back-up spil a Service? Neem ene kijkje op uwidealezorgwerkplek.nl, lees hier den whitepaper plusteken ontdek den potentieel van ene onaantastbare back-up te den zorg.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.