Ter dit onzekere tijdstip, diegene overheerst wordt om alle maatregelen i.v.m. ie coronavirus, zijn zij te den Vitalis WoonZorg Menigte gaan overpeinzen overheen hoe zij ie mogelijk kunnen maken dat den bewoners hun herdenken kunnen verzetten. Van april totdat plusteken met juli 2020 ontvangen den bewoners elke twee a drietal weken ie boekje ‘Vitamines voordat den wezen’. Ie doelwit van Vitamines voordat den wezen is geluksmomenten geven aan bewoners via kunst plusteken creativiteit. Want creativiteit schenkkan troost plusteken vertrouwen bieden. Ie helpt wegens herdenken te verzetten plusteken vorm te geven aan watten iemand bezighoudt. Wegens zo dit onzekere dagen iets fijner om te komen.

Kunstzinnige inhoud

Vitamines voordat den wezen zit vol opdrachten diegene bewoners creatief uitdagen. Denken bijvoorbeeld aan ie maken van ene stiftgedicht, ene mooie kleurplaat van ene kunstenaar, ideeën voordat ene opdrachten geïnspireerd op ie werkgelegenheid van beroemde kunstenaars uit den kunstgeschiedenis. Of ene opdracht geïnspireerd om ene werkgelegenheid uit den collectie van ie Van Abbemuseum maar zowel teksten ter inspiratie of wegens even te stilzwijgend te staan van den kerksgezind verzorgers van Vitalis. Ter elke boekje zitten weer andere, nieuwe plusteken verrassende opdrachten.

Zowel voordat andere woonzorgcentra

Ie project start met acht pakketjes, verstrooid overheen den maanden april t/m juli. Omdat Vitalis WoonZorg Menigte te dit tijdsperiode ene bijdrage wil leveren aan ie welzijn van zoveel mogelijk senioren te Nederland, stellen zij den boekjes zowel vacant aan andere woonzorgcentra. Interesse? Neem voeling op via noortje@wintertuin.nl. Den boekjes zijn te zien op de website.

Den kunst van gelukkig oud zijn

Vitalis WoonZorg Menigte heeft ene coördinator kunst plusteken cultuur te engageren. Maaike Mul zorgt er voordat dat den visie op kunst plusteken cultuur totdat uiting komt te verschillende projecten. Kunst plusteken cultuur zijn te Vitalis ene middel wegens nipt watten vrijer te denken, met elkander te verbinding te blijven, te plezier plusteken iets pracht te maken. Dit project is ene voorbeeld van hoe Vitalis WoonZorg Menigte met kunst geluksmomenten verstrekken aan bewoners.
Voordat meer inlichting overheen ie kunst plusteken cultuuraanbod van Vitalis, kijk jouw op de website.