Vilans is non-stop bezig met ie verbeteren van haar kennispleinen. Team Hulpmiddelenwijzer is op zoek zoals input voordat ie verbeteren van ie kennisplein hulpmiddelenwijzer.nl. Wilt u promoten, zodat wij mensen nog huis kunnen promoten met ie vinden van ie juiste redmiddel? Vul dan de vragenlijst ter of verstrooid dit ter jouw (professionele) netwerk.

Help mee: vul den vragenlijst ter

Wij waarderen ie indien u den vragenlijst zelf wilt invulling. Maakt u gewoonte van ene redmiddel? Of bent u indien mantelzorger betrokken tijdens iemand diegene ene redmiddel tweedehands? Help onzerzijds dan plusteken vul de vragenlijst in (klik hier). Ie kost maximaal 10 minuten plusteken helpt onzerzijds reuze!

Vul ter plusteken win!

Deelnemers diegene den vragenlijst invulling maken waarschijnlijkheid op 1 van den 5 cadeaubonnen t.w.v. € 40 van bolletje.com. Zij willen daarvoor welnu hun e-mailadres invulling.

Help mee: vragenlijst verspreiden

Help onzerzijds plusteken verstrooid deze vragenlijst (klik hier) onder jouw (professionele) netwerk. Denken hierbij aan ene bulletin doorzenden via e-mail of op LinkedIn, Facebook of Instagram. Wij zoeken deelnemers diegene hulpmiddelen zelf usances, familieleden van mensen diegene hulpmiddelen usances, zorgprofessionals (denken aan ergotherapeuten, verpleegkundigen, verzorgers plusteken POH) plusteken mantelzorgers.

Wegens ie makkelijker te maken hebben wij ene tal standaard teksten pennen wegens te usances:

LinkedIn

Ie vinden van ie juiste redmiddel vermag ene vitaal verschil ter iemands leven inhouden. Wilt u onzerzijds promoten den onafhankelijke, informatieve webstek hulpmiddelenwijzer.nl voorts te verbeteren? Vul dan deze online vragenlijst ter plusteken vertel onzerzijds watten u wilt weten indien u op zoek gaat zoals ene #redmiddel.

Ie kost maximaal 10 minuten van uw tijdstip. Onder den deelnemers verloten wij ene cadeaubon van Bolvormig.com, ter waarde van 40 Euro.

Facebook of Instagram

Ie vinden van ie juiste redmiddel vermag ene vitaal verschil ter iemands leven inhouden. Wil jij onzerzijds promoten den webstek hulpmiddelenwijzer.nl te verbeteren? Vertel onzerzijds watten jou wilt weten indien jou op zoek gaat zoals ene #redmiddel. Vul dit vragenlijst ter plusteken help onzerzijds! Ie kost maximaal 10 minuten van jou tijdstip. Onder den deelnemers verloten wij ene cadeaubon van bolletje.com, ter waarde van 40 Euro.

Twitter

Dé hulpmiddelensite van NL wordt verbeterd. Help mee plusteken vertel @VilansNL watten jij zullen verbeteren! Vul dit vragenlijst ter https://greenberrynl.typeform.com/to/ecd5Id plusteken win! #hulpmiddelen #hulpmiddelenwijzer

Wil jij zowel sneller ene geschikt #redmiddel vinden? @VilansNL gaat den webstek hulpmiddelenwijzer.nl verbeteren. Laat onzerzijds weten watten jij zullen verbeteren. Vul den vragenlijst ter https://greenberrynl.typeform.com/to/ecd5Id plusteken win!

Overheen den hulpmiddelenwijzer

Ie vinden van ie juiste redmiddel vermag ene vitaal verschil ter iemands leven inhouden. Hoe vind jou ie juiste hulpmiddelen voordat jezelf of voordat iemand voordat wie jou zorgt? Plus welke inlichting heb jou dan nodig? Ie kennisplein hulpmiddelenwijzer.nl schenken onafhankelijke beantwoording op zulke vragen.