Er is nog te weinig voetlicht voordat nageslacht van ouders met eentje (licht) verstandelijke restrictie diegene zelf geen verstandelijke restrictie hebben. Dat is zorgwekkend, want opgroeien ter eentje gezin met eentje kwetsbaarheid schenkkan eentje uitgestrekte negatieve stemkracht hebben op den kansen van nageslacht wegens veilig, gezondheidsbevorderend plus kansrijk op te groeien. 

Denktank KVBO

Wegens hier meer voetlicht voordat te vragen is ter 2020 vanuit verschillende praktijkorganisaties, kennisinstituten plus ervaringsdeskundigen den Denktank KVBO opgericht. Ter opdracht van ie ministerie van Volksgezondheid, Welzijn plus Sport slaan zij nu den handen ineen met het Trimbos-instituut wegens den beschikbare kennis ter ticket te brengen. Te professionals maar zowel ter den nageslacht zelf. Watten heeft hoen geholpen plus watten had kunnen promoten? Dit kennis is nodig wegens activiteiten plus handvatten te uitbouwen wegens den nageslacht huis te ondersteunen.

Help jouw mee?

Werkgelegenheid jouw ter den verstandelijke gehandicaptenzorg, dan kun jouw promoten vanwege den vragenlijst van ie Trimbos-instituut ter te vullen plus jouw kennis plus ervaring te porties. Harmonie inmiddels voordat jouw tijdstip plus moeite. 

Den enquête is tijdelijk gecompleteerd. Vasthouden onze webpagina ter den gaten voordat meer nieuwsbericht overheen ie research.