Totdat mijn verwondering had zij den moeite genomen wegens zelf op onze webstek loeren. Waarna zij den activiteiten zag – customer flow management systemen voordat den zorg – belde zij met voorgaande statement. “Watten wieg dat jij den moeite hebt genomen wegens den webpagina op te zoeken”, zei ik. “Jazeker”, antwoorde zij, “Plus ik hou helemaal noch van diegene toestellen.” Dat kon ik mij juist voorstellen, want hoewel zij eentje voordat velen eentje voorbeeld is ter haar uitblinker voordat eentje vreedzame wereld plusteken tomeloze inzet wegens anderen te promoten, is technologie plusteken digitalisering noch aan haar uitgegeven.

Onpersoonlijke aanmeldzuil

Weliswaar beschikt zij welnu overheen eentje smartphone, tablet plusteken pc. Zowel is zij lul van Facebook, onderhoudt e-mailcontact met gezin plusteken vrienden overheen den hele wereld plusteken is regelmatig op YouTube te vinden (vooral wegens hondenfilmpjes te loeren).

Maar zij houdt noch van technologie plusteken eentje aanmeldzuil vindt zij eentje onpersoonlijk ding. Verder blijft zij zowel met frisse tegenzin haar bankzaken verrichten via internetbankieren, waarbij zij moppert dat er geen normale bankfilialen meer zijn waar jij gewoon kunt binnentreden.

Meer voetlicht voordat patiënt

Ik denken dat meer mensen zo’n moeder hebben of kennis. Zij wordt geconfronteerd met iets waar zij noch zelf voordat gekozen hebben plusteken labelen dat vanuit hun inherent referentiekader.

Ie aardige is dat zij ter den loop der jaren zowel gesproken heeft met zorgverleners diegene kloppend uiterst blijmoedig zijn met den technologie, diegene ie veranderingsproces ondersteunt. “Wij kunnen merkbaar efficiënter werken plusteken daardoor meer tijdstip plusteken voetlicht geven aan den patiënten. Daarenboven hebben wij den mensen zowel helemaal noch (meer) wegens eentje percentage van diegene taken te verrichten.”

Zowel andere familieleden zijn positiever, zij vinden ie prettig dat zij noch ter eentje rij paardenhoeven te wachten, maar eenvoudig zelf hun zaken kunnen regelen.

Hoewel dit ‘tegengeluiden’ den visie overheen den werkkring van haar laatstgeborene zoon welnu enigszins genuanceerd hebben, is mijn moeder nog steeds noch geestdriftig overheen den zuil, plusteken vermoeden ik – haar letterteken kennende – dat zij ie zowel noch zou wordt.

Chief patient officer

Watten mij opvalt aan den discussie overheen ie thema, is dat ie (te) vaak gaat overheen eenzaam den fysieke aanmeldzuil. Zowel ter den vraag ‘Tegenwoordig heeft iedereen weliswaar eentje smartphone, zijn diegene zuilen noch allang afgedankt?’ schuilt eentje onderschatting van ie domein.

Wegens ie integrale patiënt logistieke veranderingsproces – dat veel voorts gaat dan eenzaam den aanmeldzuil – huis te duiden, schrijf ik den komende tijdstip eentje serie blogs. Onder andere overheen den rol van den Chief Patient Officer, want wie gaat er binnenshuis ie ziekenhuis werkelijk overheen den patiëntreis plusteken den keuzes diegene daarbij wordt geproduceerd? Plus overheen ie geven van den ‘regie’ aan den patiënt.

Ene mooie term, maar wie schenkkan dat verrichten? Plus ie zou gaan overheen den digitalisering van den patiëntreis plusteken den touch points via ie fysieke visite aan ie ziekenhuis. Noch eenzaam via eentje gewone akkoord, maar zowel ter den trektocht diegene patiënten maken via eentje visite aan den Spoedeisende Schoonmaakster plusteken den Bloedafname. Samengevat, er valt nog welnu watten te veiligheidsfunctionaris overheen ie thema.

Ideale ontvangst ter ziekenhuis

Plus oh ja, voordat ik ie vergeet: ik heb mijn moeder zowel gevraagd watten zij den ideale ontvangst ter ie ziekenhuis vindt. Plus afgaand op haar beantwoording is er voldoende uitdaging op dat vlak. Diegene zit hem ter eentje omnichannel patiënt ontvangst: mobiel plusteken digitaal voordat wie ie schenkkan plusteken persoonlijke voetlicht plusteken steun voordat wie ie nodig heeft.

“Ik zullen via eentje gerecht willen komen waar meerdere mensen zijn, dus diegene tijdstip hebben. Plus diegene vragen of zij jij kunnen promoten. Diegene zoals jij luisteren plusteken jij zeggen hoe jij ginds komt. Plus ik zullen eentje ‘verwensituatie’ willen indien wegens jij op jij kalmaan te stellen indien jij slecht ter bot bent, oud, verschrikt of met pijn plusteken jij zelfs kunnen wegbrengen zoals den plek waar jij moeten zijn”.

Totdat slot kwam zij nog met eentje persoonlijke tip: “Jou zullen werkelijk watten jonge mensen willen hebben, bijvoorbeeld studenten, diegene dat wegbrengen van angstige mensen mogelijk maken. Leuke schnabbel voordat kip plusteken wie weet, vinden zij dat zo wieg dat zij zowel den verpleging ter willen. Er is eentje vitaal tekort aan kip”.

Ik hou van mijn moeder plusteken van mijn werkgelegenheid…!

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.