Harold den Landgraaf legt vanaf 1 april zijn functie indien voorzitter van Belangennetwerk verstandelijk mindervaliden KansPlus neer. Ie voorzitterschap is noch langer te samenvoegen met zijn werkzaamheden, aldus Den Landgraaf. Hij is sinds september 2021 generaal directeur van NRK (Nederlandse Rubber- plus Kunststofindustrie).

Dat meldt KansPlus op 15 februari. KansPlus komt op voordat plus ondersteunt mensen met ene verstandelijk restrictie plus hun netwerk. Harold den Landgraaf wasgoed sinds oktober 2020 voorzitter van ie plattelands bestuur. Hij heeft zichzelf toegewijd plus met uitgestrekte betrokkenheid ingezet voordat den missie van den vereniging: meehelpen aan ene waardevol leven voordat mensen met ene verstandelijke restrictie plus hun naasten. Met ie vertrek van Harold den Landgraaf is ie plattelands bestuur op zoek zoals ene opvolger indien voorzitter.

“Ie wasgoed voordat mij ene voorrecht wegens op te komen voordat den belangen van mensen met ene verstandelijke restrictie plus hun naasten”, zegt Harold den Landgraaf. “Den verplaatsing wegens den vereniging KansPlus toekomstbestendig te maken is ingezet, zowel daarginds ben ik trots op. Wegens mijn andere werkzaamheden ontbreekt ie mij aan voldoende tijdstip wegens den belangenbehartiging plus den vereniging rechtspleging te tenuitvoerleggen. Dat begint te “knauwen” plus daarom heb ik helaas willen besluiten mijn functie indien voorzitter van KansPlus neer te leggen. Ik wil den leden, vrijwilligers, medewerkers plus bestuur van KansPlus alle goeds.”