Ter schrikkelmaand 2015 begon ik mits redacteur tijdens Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den volwassene mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds verhoging overheen waardegedreven zorg. Nog steevast schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plusteken finance totdat den belangen van patiënten plusteken zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik mits spil te den terdege geoliede machine diegene onze redactie is.

Ie VWS-programma Kansrijke Start krijgt eentje steeds groter bereik. Harde resultaten permitteren echter op zichzelf wachten. Dit blijkt eentje voortgangsrapportage van VWS overheen ie programma, dat gestructureerd is op den vooruitgang van den zorg rondom den geboorte.

Premium

Kansrijke Start is te 2018

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (test)seizoenkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle wetsartikelen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Reeds abonnee? Loom dan te

Ter schrikkelmaand 2015 begon ik mits redacteur tijdens Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den volwassene mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds verhoging overheen waardegedreven zorg. Nog steevast schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plusteken finance totdat den belangen van patiënten plusteken zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik mits spil te den terdege geoliede machine diegene onze redactie is.