Hans Huizer zou vanaf 14 maart 2022 den nieuwe voorzitter van den raad van bestuur van ouderenzororganisatie Thebe wordt plusteken vormt dan samen met Agnes Klaren plusteken Karin van Esch den raad van bestuur. Huizer vervangt Luc Kenter, diegene met pensioen gaat.

Huizer wasgoed den afgelopen viertal klas bestuursvoorzitter van Laurens. “Thebe wetenschap dezelfde doelgroepen plusteken staat voordat dezelfde uitgestrekte uitdagingen indien Laurens. Thebe kennen ik indien eentje mooie organisatie met eentje belangrijke maatschappelijke impact te Midden- plusteken Westelijk-Brabant. Sociaal van significatie zijn is watten mij drijft indien coureur. Ik woon reeds 36 klas te Waalwijk, middenin te ie werkgebied van Thebe dus. Ik kennen vele vertellen van families waarvoor den professionals van Thebe ie verschil maken of hebben vervaardigd.”