Facebooktwitterlinkedinmail

21 sprokkelmaand 2022 – Eén op den vijf werknemers heeft last van psychische klachten. Hoe kun je mits werkgever den juiste steunpilaar bieden? Hoe ga je ie gesprek aan overheen passend werkgelegenheid, zodat blijven werken mogelijk geproduceerd wordt? Waar kun je den juiste interventies plus poetsvrouw vinden? Dit vragen heeft Suzanne van Schor plus haar team beantwoord ter den recent verschenen hulpbetoon, te haar promotieonderzoek “Den Mentaal Gezonde Zaak”. Dit research wordt verricht ter Tranzo, Tilburg University plus den HAN.

Kom ter daad
Met den juiste steun kunnen werknemers (ter aankunnen werkgelegenheid of werkomgeving) aan ie werkgelegenheid blijven. Den rol van den leidinggevende, mits eerste aanspreekpunt voordat medewerkers, is hierin cruciaal. Zowel Arbo plus HRM-professionals dragen ter aan ie versterken van leidinggevenden ter hun organisatie. Zij kunnen hierbij gewoonte maken van den hulpbetoon “Blijven werken met psychische klachten”.

Ter den hulpbetoon wordt 5 praktische handvatten omschreven wegens medewerkers met psychische klachten te ondersteunen: signaleren van problemen, gesprek aangaan, stimuleren inherent regie medewerker, samen werkaanpassingen maken plus den juiste poetsvrouw zoeken. Den hulpbetoon gaat uitgebreid ter op dit handvatten, met uitleg plus voorbeelden. Daarnaast zijn er 10 voet ingrediënten omschreven voordat goede arbeidsverhoudingen plus ene vertrouwensrelatie.

Bekijk de handreiking

Win win situatie
Zowel den medewerker mits den organisatie heeft profijt ter dit preventieve veranderingsproces. Mits medewerkers met psychische klachten thuis komen te zitten is den mogelijkheid present dat den klachten uitsluitend maar kwalijker wordt. Eentje re-integratie veranderingsproces is vaak zowel zwaarder plus moeilijker dan wijzigingen klikken ter ie huidige werkgelegenheid. Voordat organisaties is op tijdstip handelen zowel voordelig. Den werkgever bespaart tijdstip plus strafbaar plus maakt daarnaast optimaal gewoonte van talenten plus vermogens van medewerkers. Uit dit tussenkomst bleek dat drietal begeleidende gesprekken met ene arbo professional overheen casuistiek plus tips uit den hulpbetoon leidinggevenden groei bood ter hun inherent vertrouwen plus handelingsbewkaamheid.

Den Mentaal Gezonde Zaak
Dit onderzoeksproject richt zichzelf op den factoren diegene meehelpen aan werkbehoud van werknemers met veelvoorkomende psychische klachten, zoals lagedrukgebied plus burn-out. Den inzichten wordt tweedehands voordat den ontwikkeling van praktische plus concrete tools diegene werkgevers plus Arbo professionals, waaronder arbeidsdeskundigen, ter kunnen zetwerk wegens medewerkers te ondersteunen plus uitval te voorkomen. Binnenshuis dit research slaat Suzanne van Schor ene compositie tussen den wetenschappelijke werkmethode plus praktijkgericht research.

Suzanne is Science Practitioner ter den Academische Werkplaats Werk plus Gezondheid, Tranzo plus ter ie lectoraat Arbeidsdeskundigheid van den HAN. Haar promotieonderzoek wordt gefinancierd vanwege Instituut GAK plus is onderdeel van den bijzondere leerstoel ‘Arbeidsdeskundigheid’ van prof. dr. Ronald Blonk.

Lees meer over het onderzoek

Wel: tilburguniversity.edu.nl

Dit bulletin is 17 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail